Katalog Produktów

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 120 |  

2021-01-08

KRISPOL podsumowuje rok. Firma zwiększa swoje działania w obszarze CSR

Firma KRISPOL podsumowała rok. Część prowadzonych przez przedsiębiorstwo działań to efekt długotrwałej strategii, w myśl której cyklicznie środki trafiają do potrzebujących dzieci.

2020-12-22

Akant: Przyśpieszamy! Wizja nowego Dyrektora Handlowego.

Firma Akant z nowym Dyrektorem Handlowym – stanowisko objął Dominik Tuszyński i od października jest odpowiedzialny za pracę całego Działu Handlowego.

2020-12-21

Skuteczna ochrona przed słońcem o eleganckim, naturalnym wyglądzie

W pewnych sytuacjach, np. w przypadku okien otwieranych na zewnątrz i skomplikowanych brył, wewnętrzne zacienienie słoneczne okazuje się często jedynym możliwym rozwiązaniem.

2020-12-18

KRISPOL zaangażowany w lokalne inicjatywy

W minioną środę z inicjatywy KRISPOL miało miejsce spotkanie z legendą siatkówki – Pawłem Zagumnym.

2020-12-14

Somfy w Polskim Związku Firm Deweloperskich

Somfy Polska, jeden z liderów branży automatyki domowej oraz dostawca rozwiązań smart home, dołączył do prestiżowego grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD), największej organizacji zrzeszającej firmy deweloperskie w Polsce.

2020-12-11

SOMFY i KRISPOL we wspólnej akcji Celuj w Nagrodę

Producent kompletu stolarki dla domu i bram KRISPOL i marka Somfy połączyły siły, proponując dystrybutorom konkurs sprzedażowy. W gronie zwycięzców znalazło się 10 firm.

2020-12-11

Nice zautomatyzował centrum logistyczne DeliTire

Od 2017 roku trwa współpraca Nice z firmą ARTMAR. W ostatnim czasie Partner Handlowy Nice – Frezmet z Częstochowy dokończył automatyzację centrum logistycznego zlokalizowanego w miejscowości Wrzosowa, w województwie śląskim.

2020-12-10

Żaluzje fasadowe SkyFlow – harmonia światła i cienia od ALUPROF

Początek roku 2021 będzie dla firmy ALUPROF czasem nowości. Na rynku pojawi się długo wyczekiwany system żaluzji fasadowych SkyFlow – rozwiązanie, które skutecznie chroni wnętrza pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem, przy równoczesnym zapewnieniu odpowiedniego...

2020-12-07

Święty Mikołaj odwiedził Akant – wideorelacja

W niedzielę pod osłoną nocy Święty Mikołaj dostał się do firmy Akant i zostawił wszystkim Pracownikom upominki oraz krótkie listy.

2020-12-03

Akant gra z WOŚP. Wylicytuj udział w Okiennych Inspiracjach i nowe osłony okienne

Na aukcję charytatywną, z której cały dochód przeznaczony jest na WOŚP, przekazany został voucher uprawniający do udziału w jednym z odcinków Okiennych Inspiracji.

2020-11-25

Black Week: Żaluzje drewniane 30 procent taniej

30-procentowy rabat na wybrane żaluzje drewniane z oferty Doradców Modnie w Oknie. Wykorzystaj najlepszy moment w roku na zakup nowoczesnych żaluzji 25 i 50 mm.

2020-11-25

Kolejne produkty Somfy współpracują z Apple HomeKit

Specjalista branży automatyki domowej ogłasza kompatybilność swojego flagowego rozwiązania smart home z Apple HomeKit.

2020-11-24

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora

Grupa Nice wprowadza na rynek Pro-View – nowy wielofunkcyjny programator, który ułatwia pracę instalatora oraz umożliwia zdalne programowanie automatyki oraz zarządzania nią za pośrednictwem aplikacji MyNice Pro.

2020-11-24

TOP MINI Plus – uniwersalne skrzynki z tworzywa sztucznego marki HELLA

Skrzynki TOP MINI Plus z tworzywa sztucznego charakteryzują się wysoką żywotnością i są przyjazne w konserwacji. Dostępne w różnych wariantach rolet, żaluzji fasadowych i markiz fasadowych, są niezawodne i łatwe w obsłudze.

2020-11-20

Przygotuj się na Black Friday z KRISPOL

Jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego przyszłego domu? Szukasz bramy, okien, osłon, drzwi wysokiej jakości, ale zależy Ci na optymalizacji ceny?

2020-11-20

Somfy po raz szósty liderem automatyki domowej

Somfy Polska, po raz szósty z rzędu, otrzymała główną nagrodę w swojej kategorii podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Co roku liderzy wyłaniani są na podstawie wyników Centrum Analiz Branżowych.

2020-11-18

Zasłony sterowane automatycznie – nowoczesne aranżacje okien z Somfy

Tradycyjne zasłony w domu i mieszkaniu zdobią okna i wnętrza, a także chronią przed promieniami słonecznymi i spojrzeniami sąsiadów. Te w wersji smart dodatkowo podnoszą poziom komfortu i pozwalają uzyskać optymalne warunki do pracy i odpoczynku.

2020-11-18

TOPFOAM – jedna skrzynka dla wielu rozwiązań

Ciepłe skrzynki systemu TOP FOAM wykonane są z niekurczliwego polistyrenu i łączą bardzo wysokie właściwości izolacyjne z wysoką uniwersalnością.

2020-11-12

EXTE Statik XT – najwyższa stabilność i najłatwiejszy montaż

Program Statik XT z czterema nowymi konsolami oferuje rozwiązanie dopasowane do każdej sytuacji montażowej.

2020-11-03

Izydory 2020: KRISPOL z tytułem Firmy Przyjaznej dla Rolnika

Tegoroczna gala rozdania Izydorów miała wyglądać inaczej, plany pokrzyżowała jednak pandemia. Nie przeszkodziło to jednak organizatorom, którzy z powodzeniem przenieśli wydarzenie w strefę online.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 120 |