Katalog Produktów

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
garażowe
uchylne
segmentowe
przesuwane
zwijane
inne
przemysłowe
szybkobieżne, systemy przeładunkowe
wjazdowe
ogrodzenia
kraty
systemy bram
akcesoria do bram
maszyny i narzędzia do produkcji
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Bramy garażowe ze sprężynami naciągowymi

Bramy garażowe ze sprężynami naciągowymi

EKO-OKNA S.A.
Więcej informacji o firmie EKO-OKNA

System bram, w którym ciężar paneli równoważony jest za pomocą sprężyn naciągowych eRSX zamontowanych wzdłuż pionowych prowadnic bramy. Mechanizm o specjalnej konstrukcji cechuje się większa żywotnością bez konieczności nakręcania sprężyn. Bramy segmentowe z tym mechanizmem są łatwe w montażu i mają szeroki zakres zastosowań.


Do produkcji bram używamy najwyższej jakości komponentów, wytwarzanych z najlepszych gatunków stali ocynkowanej. Każda z bram Infinity Design Premium wyposażona jest w technologię zabezpieczającą przed przygniataniem palców. Stosujemy również tzw. technologię „sprężyny w sprężynie”, która znacznie poprawia żywotność mechanizmu i zwiększa udźwig sprężyn do 120 kg.

 

Bramy segmentowe z naszej oferty mogą zostać wyposażone w napęd ręczny lub automatyczny (silnik Somfy) z siłownikiem 800N lub 1000N. Istnieje również możliwość wyposażenia bramy w akumulator awaryjny. Sterowanie odbywa się za pomocą pilotów, bezprzewodowej klawiatury kodowej lub przy zastosowaniu silnika z technologią iO otwarcie bram może odbyć się za pomocą geolokalizacji. Konstrukcje polecamy wyposażyć w zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn. Posiadamy również szeroką ofertę uchwytów i klamek. Dodatkową ochroną użytkownika, w którą wyposażamy nasze bramy są urządzenia zabezpieczające przed skutkami pęknięcia sprężyn.

 

Bramy dostępne są w wielu rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta. Oferujemy warianty wykończenia z możliwością wyboru przetłoczeń powierzchni. Do wyboru także szereg dodatków, w tym napędy automatyczne, przeszklenia, drzwi serwisowe oraz dodatki dekoracyjne (przeczytaj więcej w zakładce „dodatki”).

 


Do wyboru napęd automatyczny (z wykorzystaniem silników Somfy) lub tradycyjny manualny. Istnieje także możliwość zintegrowania bramy z systemem domu inteligentnego.

 

Specyfikacja techniczna:

 


- maksymalna szerokość: 4m,

- maksymalna wysokość: 3m,

- maksymalna waga: 120 kg,

- minimalne wymiary: węgarków 90 mm, nadproża 115 mm,

- certyfikat CE na podstawie badań Szwedzkiego Instytutu Badań Technicznych SP.
EKO-OKNA S.A. Inne produkty z tej kategorii

Bramy garażowe ze sprężynami skrętnymi

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Segmentowa brama ISO 20Brama segmentowa Novoferm ISO 45 / 34 / 20Bramy garażowe segmentowe lub rolowaneSegmentowe bramy garażowesegmentowe bramy garażowe