Katalog Produktów

osłony, bramy
OSŁONY - PRODUKTY GOTOWE
OSŁONY - KOMPONENTY
BRAMY - KRATY
garażowe
przemysłowe
szybkobieżne, systemy przeładunkowe
wjazdowe
ogrodzenia
kraty
systemy bram
akcesoria do bram
rolki, wózki, listwy, prowadnice
okucia
napędy, sterowanie
inne
maszyny i narzędzia do produkcji
usługi
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 16 |  

2020-12-11

Nice zautomatyzował centrum logistyczne DeliTire

Od 2017 roku trwa współpraca Nice z firmą ARTMAR. W ostatnim czasie Partner Handlowy Nice – Frezmet z Częstochowy dokończył automatyzację centrum logistycznego zlokalizowanego w miejscowości Wrzosowa, w województwie śląskim.

2020-11-24

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora

Grupa Nice wprowadza na rynek Pro-View – nowy wielofunkcyjny programator, który ułatwia pracę instalatora oraz umożliwia zdalne programowanie automatyki oraz zarządzania nią za pośrednictwem aplikacji MyNice Pro.

2020-10-27

Somfy Polska posadzi swój pierwszy las w Beskidzie Sądeckim

Blisko 3100 – tyle drzew zostanie posadzonych w ramach akcji #WSomfykręcimyisadzimy, którą firma Somfy Polska zorganizowała dla swoich pracowników w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju 2020.

2020-09-24

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju w Somfy Polska

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju to akcja, która zaprasza do organizowania wydarzeń odpowiadających na zagadnienia zobowiązań Agendy ONZ 2030 w zakresie ochrony środowiska.

2020-08-21

Jak rozpoznać podrobione piloty marki Nice?

W ostatnim czasie Nice Polska otrzymała liczne sygnały z rynku dotyczące procederu podrabiania pilotów Nice. Z tego powodu firma podjęła działania mające na celu ukrócenie handlu tzw. podróbkami.

2020-08-21

Brama zdalnie sterowana

Zdalne sterowanie systemem SMART HOME za pomocą aplikacji w naszym telefonie nie jest jedynie gadżetem dla zwolenników nowinek technologicznych. To szereg praktycznych korzyści, wygoda oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

2020-08-20

Tylko do końca sierpnia do wygrania 3 000 zł na wyposażenie mieszkania – wystartowała akcja Echo Investment i Somfy

Teraz wszyscy słuchacze RMF FM i RMF Classic, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez dewelopera, mogą wygrać gotówkę i voucher na zakupy smart urządzeń. Partnerem akcji jest Somfy Polska.

2020-07-28

Wyniki głosowania na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej

Wyścig Hansa Andersena z 2017 roku otrzymał najwięcej głosów kibiców w plebiscycie na Najlepszy Bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej. W klasyfikacji końcowej Duńczyk zebrał aż 63% głosów!

2020-07-16

Nice otwiera drzwi do Inteligentnego Domu FIBARO

Gdy w sierpniu 2018 Nice i FIBARO połączyły siły, pojawiły się pierwsze deklaracje i zapowiedzi w zakresie integrowania rozwiązań i produktów obu firm.

2020-07-13

Nice Cup wraca do korzeni. Pierwsza runda w Toruniu

Już w przyszły czwartek (16.07) na torze w Toruniu odbędzie się inauguracja tegorocznej edycji cyklu Nice Cup 2020. Zgodnie z zapowiedziami, zawodnicy będą startowali na własnych silnikach.

2020-06-22

Centrala Nice TT1VR kluczem do otwartego systemu

Jak do systemu Nice dodać żaluzje
napędzane rozwiązaniami innych producentów?

2020-06-10

Nice Polska organizuje szkolenia online i webinary dla Instalatorów

Z początkiem czerwca, reagując na trudną sytuację epidemiczną, firma Nice Polska uruchomiła webinaria techniczne oraz szkolenia online przedłużające Licencję Instalatora dla współpracujących z nią monterów.

2020-06-01

Jak branża stolarki otworowej i automatyki budynkowej radzi sobie w dobie pandemii?

Sprawdźmy, jak reprezentanci, funkcjonujący na rynku stolarki otworowej, poradzili sobie w pierwszych miesiącach pandemii i w jaki sposób musieli przeorganizować swoją działalność biznesową.

2020-05-26

Wybierz najlepszy bieg w historii Nice 1 Ligi Żużlowej z Nice

Na zakończenie współpracy Nice, wraz z Polskim Związkiem Motorowym oraz Główną Komisją Sportu Żużlowego, zapraszają wszystkich kibiców do wyboru najlepszego biegu w historii Nice 1 Ligi Żużlowej.

2019-11-05

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann, dzięki zaawansowanej technologii, może być obsługiwana za pomocą telefonu komórkowego lub systemów Smart Home.

2019-10-31

Nowe Centrum Szkoleniowe Nice w Jaworznie

Nice Polska we współpracy z firmą Pluscom rozwija Autoryzowane Centrum Szkoleniowe w Jaworznie. Do dyspozycji kursantów udostępniona została nowa przestrzeń.

2019-10-30

Nice Polska i FIBARO maja wspólnego szefa

Rada Nadzorcza Fibar Group S.A. powołała Adama Krużyńskiego, dotychczasowego członka zarządu, na stanowisko prezesa spółki.

2019-10-28

Jeszcze szybsze bramy dzięki siłownikom Nice Hi-Speed

Hi-Speed idealnie sprawdzają się przy automatyzacji bram posesyjnych i przemysłowych. Są idealnym rozwiązaniem w miejscach, kiedy bardzo ważny jest czas otwarcia oraz zamknięcia bramy.

2019-10-25

KRISPOL. Firma o zielonym sercu

Na osobach tworzących biznes spoczywa odpowiedzialność na wielu płaszczyznach. KRISPOL do strategii CSR dodaje działania proekologiczne.

2019-10-14

Nice Core – domowe centrum zarządzania automatyką

Nice Polska wprowadza do oferty Nice Core z jednokierunkową transmisją radiową oraz aplikację mobilną MyNice Welcome.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 16 |