PONZIO Polska Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

PONZIO Polska Sp. z o.o.
ul. Płocka 22
09-472 Słupno

[mapa]
tel.: 024 2675000
e-mail: ponzio@ponzio.pl
Fax: 024 2675001


PONZIO Polska Sp. z o.o.
Firma Ponzio jest producentem aluminiowych systemów budowlanych, które wykorzystywane są w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również w wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu, m.in. w konstrukcjach przeciwpożarowych. Innowacyjne rozwiązania systemowe zastosowane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa. 

Systemy produkowane przez Ponzio posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania w budownictwie, a lakiernie i anodownie Grupy Ponzio należą do największych w Europie. Legitymują się certyfikatami jakości Qualicoat w zakresie lakierowania proszkowego oraz Qualanod w zakresie anodowania. Chronią również naturalne środowisko. 

Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów leżących na różnych kontynentach. Obiekty zaprojektowane oraz wykonane w systemach Ponzio można więc zobaczyć w wielu krajach na całym świecie, gdzie współtworzą obraz nowoczesnej architektury. Suma doświadczeń zdobytych podczas 70-letniej tradycji firmy na rynkach światowych oraz 25-letniej działalności na rynku polskim, lokują Grupę Ponzio w gronie największych dostawców systemów aluminiowych na świecie.

Współpracujemy z architektami, producentami oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Począwszy od projektu - służąc wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru, za co odpowiada nowoczesne centrum logistyczne. 

Potencjał naszej firmy z pewnością pozwoli Państwu na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.   

 

Aktualności PONZIO Polska Sp. z o.o.

Realizacje PONZIO Polska: Centrum Biznesu w Kaliningradzie

2021-06-16

Realizacje PONZIO Polska: Centrum Biznesu w Kaliningradzie

W systemach PONZIO powstaje największy obiekt biznesowy w stolicy Obwodu Kaliningradzkiego w Rosji. Ten okazały kompleks budynków wchodzi w skład „Parku Wschodniego” i wygląda coraz bardziej imponująco.

Ścianki działowe Ponzio – wysoka akustyka i loftowy design

2021-06-08

Ścianki działowe Ponzio – wysoka akustyka i loftowy design

Lekkie, aluminiowe ścianki wewnętrzne wprowadzają dowolne podziały w przestrzeni pomieszczeń, tworząc strefy ciszy i spokoju (bardzo wysoka akustyka). Z myślą o wnętrzach industrialnych, firma Ponzio stworzyła unikalne ścianki loftowe.

Więcej

Produkty i usługi PONZIO Polska Sp. z o.o.

Ścianki loftowe Ponzio OF90 IW

Ścianki loftowe Ponzio OF90 IW

Wewnętrzne ścianki działowe  Ponzio  OF90 IW są przeznaczone do zabudowy przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Smukłe profile i szprosy, tworzące delikatne podziały, pozwalają na swobodne kształtowanie przestrzeni i dopasowanie do stylu danego wnętrza. W systemie jest możliwość zastosowania drzwi rozwiernych i...

PE78N ECO

PE78N ECO

Ponzio PE78N ECO - to ekonomiczna wersja okna stworzona na bazie systemu PE78N. Wprowadzenie drobnych zmian konstrukcyjnych oraz nowych akcesoriów pozwoliło obniżyć koszty wykonania konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich właściwości technicznych. W systemie zastosowano: nowe skrzydła okienne z rowkiem okuciowym...

SL1700TT

SL1700TT

W zaawansowanym technicznie systemie Ponzio SL1700TT zastosowano okucie o unikatowej pracy: skrzydło podczas ryglowania jest „dostawiane” do uszczelek umieszczonych na całym jego obwodzie. Punkty ryglujące umieszczone na obydwu pionach skrzydła oraz odpowiedni ruch wózków i rolek zapewniają właściwy docisk...

Więcej

Filmy PONZIO Polska Sp. z o.o.

Nowe inwestycje w Ponzio

Nowe inwestycje w Ponzio

Nowe inwestycje zrealizowane w Ponzio przynoszą wymierne efekty, z korzyścią dla naszych kontrahentów. Prezentujemy Państwu całość naszego przedsięwzięcia, w skład którego wchodzą: magazyn wysokiego składowania, pionowa linia lakiernicza, rozbudowa działu technicznego oraz wdrożenie systemu informatycznego do obsługi procesów...

Więcej