FUHR POLSKA Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

FUHR POLSKA Sp. z o.o.
ul. Beskidzka 11
32-590 Libiąż

[mapa]
tel.: 032 6242140; 6242141
e-mail: info@fuhr.pl
Fax: 032 6273956

http://www.youtube.com/channel/UC5g-fHFSabM2Laa28K0vJWA

BUDMA 2005. Sławomir Jasieczko, Dyrektor Handlowy firmy (po lewej) FUHR na targach BUDMA 2005
FUHR jest firmą rodzinna ze 140-letnią tradycją w branży okuć do drzwi. Dotychczas FUHR koncentrował się na tzw. "tradycyjnych rynkach europejskich" - brytyjskim, holenderskim i oczywiście niemieckim. Z tego powodu brakowało czasu i pomysłu na zaistnienie na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Wreszcie pomysł ten udało się skrystalizować. W efekcie powstał nowy oddział firmy, funkcjonujący jako osobny podmiot z własnym magazynem oraz ludźmi, mającymi doświadczenie w działalności na polskim rynku okuć budowlanych. Odpowiadając na pytanie o rolę na polskim rynku: pierwszym celem jest to, aby klienci kojarzyli FUHR jako producenta i dostawcę najwyższej jakości okuć do drzwi zewnętrznych. Ponieważ firma produkuje również okucia do okien rozwieralno-uchylnych z PCV oraz drewna, to kolejnym etapem będzie powtórzenie tego samego również w zakresie tego produktu.

Można by trochę żartem stwierdzić, że ponieważ zawsze interesowały firmę tylko prawdziwie trudne wyzwania, to początek działalności firmy i sprzedaży nie został wybrany przypadkowo. Maj 2004, czyli okres, kiedy tak naprawdę FUHR rozpoczął działalność to, wg. opinii wielu fachowców z branży, prawdziwa data zakończenia sezonu budowlanego w roku 2004. Firmie natomiast, mimo tych pesymistycznych prognoz, udało się odnieść spory sukces i zaistnieć już pozytywnie w świadomości wielu klientów.

Czym cechuje się FUHR?

Odpowiadając skrótowo i ogólnikowo można by powiedzieć tak: okucia firmy FUHR charakteryzują się uniwersalnością w zastosowaniu i niezawodnością w działaniu przy równoczesnym wręcz wzorcowym dopracowaniu wszystkich szczegółów wyrobu. A przekładając to na język prosty i zrozumiały:
  • firma stara się, aby każdy z jej produktów dało się zastosować w maksymalnie wielu różnych typach drzwi (oczywiście bez uszczerbku dla jakości ich funkcjonowania).
  • cały proces produkcyjny jest tak usprawniany, aby zredukować do minimum jakiekolwiek reklamacje (firma funkcjonuje wg ISO 9001).
  • najważniejszą jednak cechą i zaletą wyrobów firmy jest dbałość o dopracowanie każdego, najdrobniejszego nawet wydawałoby się, szczegółu, który często może mieć decydujące znaczenie dla funkcjonowania całego kompletu okuć. Firma stara się przy tym korzystać z doświadczenia tych, którzy o jej produktach wiedzą najwięcej - producentów stolarki, którzy z firmą współpracują.

Aktualności FUHR POLSKA Sp. z o.o.

Konferencja z FUHR POLSKA

2012-01-10

Konferencja z FUHR POLSKA

W dniach od 29 lutego do 2 marca 2012 w Zakopanem odbędzie się konferencja: LINIE PAPILARNE NOWOCZESNYM KLUCZEM DO BEZPIECZEŃSTWA.

FUHR - nowe okucia do drzwi i okien

2005-02-18

FUHR - nowe okucia do drzwi i okien

W sektorze okuć do drzwi i okien mamy nowe rozdanie, przy czym 140 lat tradycji daje podstawy do zajęcia znacznego udziału w rynku. Zapytaliśmy Dyrektora Handlowego, Sławomira Jasi

Więcej

Produkty i usługi FUHR POLSKA Sp. z o.o.

Sterowanie elektryczne do drzwi

Sterowanie elektryczne do drzwi

Symetryczne elektryczne otwieranie drzwi z zapadką promieniową dla drzwi z aluminium, drewna i PVC z profilem zrobionym z płyty uderzeniowej praca i czuwanie na prąd kilka napięć opcjonalne dodatki, takie jak monitoring, dostosowane do klienta

Okucia do okien

Okucia do okien

Systemy pochylania i obrotu dla okien PVC do drewnianych okien wewnętrznych i zewnętrznych

Zamki do bram

Zamki do bram

Ststemy zamykania dla systemów metalowych      sterowany pręt zamykający do drzwi i bram      śruby do drzwi składanych (harmonijkowych)      śruby zasuwnicy      rygle

Więcej