Katalog Produktów

drzwi
rodzaje drzwi
dodatkowe wyposażenie
okna
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 95 |  

2020-12-09

Drzwi wejściowe według własnego projektu – opcja INDIVIDUAL od AWILUX

AWILUX stworzył możliwość samodzielnego zaprojektowania drzwi wejściowych, a tym samym dobrania wszystkich elementów według własnego zamysłu.

2020-12-07

Kolejny produkt w ofercie Vetrex – przesuwne drzwi tarasowe SLIDE’UP

Vetrex poszerzył swoją ofertę o przesuwne drzwi tarasowe SLIDE’UP. System ten umożliwia tworzenie dużych przeszkleń i zapewnia szerokie możliwości aranżacji wnętrz.

2020-11-27

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi tarasowych?

Wybierając więc wymarzone drzwi tarasowe musimy pamiętać, że prócz standardowych parametrów okiennych, powinniśmy skupić się także na dodatkowych aspektach, jakie oferują nam różne systemy.

2020-11-24

Wyjątkowa forma i nietuzinkowe wykończenie nowych drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX

2020-11-23

Wielkie zmiany w GERDA. Klient jest najważniejszy

GERDA, jedna z najbardziej znanych firm działających na rynku zabezpieczeń, przez ostatnie 1,5 roku intensywnie wprowadzała zmiany w swoich strukturach.

2020-11-03

Szyk i elegancja drewna – nowa oferta drzwi AWIDOOR od AWILUX

Drzwi z serii Lignum i Decor skupiają całą swoją uwagę na doborze drewnianych wypełnień i ich strukturze. Dzięki temu możliwe jest stworzenie nowoczesnych drzwi odpowiadających na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

2020-10-27

System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX – imponujący rozmiar nowoczesnego przeszklenia

Innowacyjny system podnoszono-przesuwny Schüco LivIngSlide Panorama zapewnia bardzo dużą przejrzystość i doświetlenie wnętrz przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjnych.

2020-10-07

Nowa kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX. Kto stoi za tymi drzwiami?

Nowa kolekcja drzwi AWIDOOR od AWILUX to szeroka oferta najnowocześniejszych rozwiązań, obejmująca wachlarz ponad 70 modeli oraz możliwość stworzenia drzwi według własnego pomysłu.

2020-09-22

Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus

Po wiosennej premierze okna Reveal, wraz z początkiem jesieni OknoPlus wprowadza do oferty kolejny produkt z tej serii – Reveal Slide.

2020-07-30

KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

Czym wyróżniają się tarasowe drzwi HST z aluminium? O tym opowiada ekspert z firmy KAEMDE, która dołączyła do inicjatywy G-U: www.drzwitarasowe.pl.

2020-07-17

Donimet dołącza do Assa Abloy

Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do międzynarodowej Grupy ASSA ABLOY.

2020-07-14

Promocja światła i cieni(pł)a

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę „Promocja światła i ciepła”, w której udostępnia systemy o podwyższonych parametrach termoizolacyjności i zwiększonej powierzchni przeszklenia w porównaniu do zwykłych systemów.

2020-07-13

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Najnowszy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM powstał w odpowiedzi na sugestie projektantów i architektów.

2020-07-07

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

KRISPOL, znany producent na rynku stolarki otworowej, wprowadza do swojej standardowej oferty rozwiązania G-U do drzwi tarasowych HST (HS): próg zlicowany z podłogą oraz HS LiftUnit.

2020-07-07

KRISPOL przedstawia: drzwi tarasowe HST zaprojektowane od nowa. Sprawdź mocną promocję

Przejście bez barier do ogrodu czy wspomaganie podnoszenia to tylko niektóre unowocześnienia proponowane przez renomowaną firmę G-U, teraz dostępne w mocnej promocji KRISPOL z rabatem 30 proc.

2020-06-24

Firma DZIADEK dołącza do inicjatywy G-U

Firma „DZIADEK”, producent stolarki okienno-drzwiowej, nawiązała współpracę z portalem www.drzwitarasowe.pl, który powstał z inicjatywy Grupy G-U.

2020-06-23

Nowa linia drzwi zewnętrznych w ofercie Vikking

Linia ULTIMATE wprowadza całkowicie nową ideę drzwi zewnętrznych w ofercie VIKKING. Obustronnie zlicowane połączenie skrzydła z ościeżnicą - całość wykonana z materiałów kompozytowych.

2020-05-28

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

PORTA DRZWI jako pierwsza w branży stolarki otworowej wdrożyła innowacyjne rozwiązanie w obsłudze klienta w Polsce. Zespół Rzecznika Klienta PORTA to dla klientów realne wsparcie.

2020-05-26

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Piękny balkon czy taras są przedłużeniem naszego salonu. Dbamy o nie i często sięgamy po rady specjalistów, aby stały się naszą małą zieloną oazą.

2020-05-25

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi podnoszono-przesuwnych HS z tradycyjnym oknem tarasowym typu PATIO. Stanowi pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 95 |