| Wyświetleń:1347

ROLETIX PIECHOWSCY – producent osłon okiennych z dużym potencjałem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma Roletix Piechowscy od początku swego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie produkcji, sprzedaży oraz montażu wszelkiego rodzaju przesłon okiennych. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych. Rozmawiamy z Sylwestrem Piechowskim, właścicielem ROLETIX PIECHOWSCY.

Panie Sylwestrze, kto zainicjował pomysł zajęcia się produkcją i sprzedaż osłon okiennych?

Pomysł na firmę powstał bardzo spontanicznie. Na jednym ze spotkań w gronie najbliższych, obradując nad zamysłem założenia własnej firmy, członkowie mojej rodziny, prowadzący działalność w zakresie stolarki drzwiowej i okiennej, nasunęli mi właśnie tę koncepcję.

Co było później? Łatwo było „rozkręcić" własną działalność?

Nie. Początki firmy były bardzo ciężkie. Ze wszystkimi obowiązkami i niedogodnościami, a także z niewystarczającą ilością funduszy musieliśmy rodzinnie zmagać się sami. Przez pierwsze dwa lata istnienia firmy nie mogliśmy pozwolić sobie na zatrudnienie większej ilości osób i zakup profesjonalnych maszyn.

Jednak Pan wytrwał i się udało. Co się do tego najbardziej przyczyniło?

Ciężka praca, determinacja w realizacji założonych celów, wytrwałość pomimo wszelkich trudności, profesjonalizm, a również jedna z najbogatszych ofert wzornictwa i systemów na rynku. To wszystko przyczyniło się do rozwoju naszej firmy.

 

A co Roletix ma dokładnie do zaoferowania?

Mamy do zaoferowania prawie całą gamę osłon okiennych – miedzy innymi: żaluzje drewniane i bambusowe, rolety wolnowiszące, rolety wielkogabarytowe, rolety w kasetach z prowadnicami, rolety dzień&noc, rolety dachowe, rolety hawaje, rolety refleksole typu screen, sunbreaker stałe, plisy, verticale, panel track, moskitiery okienne ramkowe i rolowane, moskitiery drzwiowe – na zawiasach, rolowane, przesuwne, a także rolety zewnętrzne. 

Nasze produkty wyróżniają zastosowane systemy, jedne z najlepszych dostępnych na rynku polskim i europejskim. Bogata gama kolorów systemów, tkanin i lamel pozwalają zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających. Dostępny stan magazynowy sprawia, że terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń. Profesjonalna produkcja i park maszynowy pozwalają zadbać o najdrobniejsze szczegóły oferowanych przez nas produktów.

Zdradzi Pan, kim są wasi dostawcy?

Mogę jedynie powiedzieć, że naszymi dostawcami są renomowane firmy polskie i europejskie, pozwalające osiągnąć ciągłość dostaw najwyższej jakości komponentów.


Reklama

A kim są wasi odbiorcy?

Naszą ofertę kierujemy głownie do: producentów okien, osłon okiennych, firan i zasłon, a także salonów sprzedażowych, architektów wnętrz i projektantów. Jesteśmy otwarci na wszelkie oferty współpracy.

Jak Wam upłynął zeszły rok?

Ubiegły rok był dla nas przełomowy. Rozpoczęliśmy budowę nowej hali, która została oddana na początku roku 2015. Zakupiliśmy profesjonalne maszyny – między innymi jako czwarta firma w Polsce automat do produkcji żaluzji drewnianych i bambusowych. Dokupiliśmy w pełni zautomatyzowaną piłę dwugłowicową do cięcia profili aluminiowych i PVC, windy kontroli jakości, piły do rolet zewnętrznych, frezarki do aluminium i wiele innych maszyn i urządzeń pozwalających na usprawnienie i poprawienie jakości produkcji.

A co planujecie na najbliższe miesiące?

Pragniemy poszerzyć – na jak największą skalę – naszą bazę partnerów handlowych w całej Polsce. W drugim kwartale roku zamierzamy rozwinąć siatkę przedstawicieli handlowych. Wszystkich chętnych i zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowe Rolety Screen ANWIS: Masz taras? Zamień go w letni salon

Nowe Rolety Screen ANWIS: Masz taras? Zamień go w letni salon

Skuteczny i modny sposób na ochronę przed słońcem –...

Wywiad z Wojciechem Jaworem – właścicielem GLOBAL SYSTEM

Wywiad z Wojciechem Jaworem – właścicielem GLOBAL SYSTEM

GLOBAL SYSTEM to innowacyjna firma, która od 2002 roku...

Osłony okienne – czy są lepsze niż klimatyzator?

Osłony okienne – czy są lepsze niż klimatyzator?

Czy można kochać i nienawidzić jednocześnie...

KRISPOL wyróżniony Orłem Polskiej Stolarki

KRISPOL wyróżniony Orłem Polskiej Stolarki

Podczas XI Kongresu Polskiej Stolarki – jednego z...» Więcej na subportalu osłony, bramy