| Wyświetleń:3363

Nowa brama garażowa Belado – design w jakości premium od OKNOPLAST

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowa brama garażowa Belado – design w jakości premium od OKNOPLAST

Nowa brama garażowa Belado – design w jakości premium od OKNOPLAST


Jakość, design, wysokie parametry termiczne, nowoczesne technologie – to określenia, które idealnie określają nie tylko nowinki ze świata nowoczesnych technologii. To również doskonałe podsumowanie najnowszej bramy garażowej Belado wprowadzonej właśnie do oferty marki OKNOPLAST.


Bramy garażowe kojarzą nam się najczęściej z funkcją, jaką mają spełniać – zamykać i otwierać nasz garaż. Najczęściej są białe lub brązowe. Naszym pierwszym skojarzeniem nie jest nowoczesny design czy zaawansowana technologia. Tymczasem OKNOPLAST, znany ze swojego zamiłowania do projektów najwyższej jakości i wykorzystania nowinek technologicznych, proponuje nową bramę garażową – Belado.

Belado to brama szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Możemy skonfigurować ją w taki sposób, że będzie pasowała do absolutnie każdego domu. Spełnia 4 najważniejsze wymogi, jakie możemy mieć, szukając bramy:

1. Termoizolacyjności


Projektując wszystkie swoje produkty, OKNOPLAST dokłada starań by wskaźniki termoizolacji były na najwyższym możliwym poziomie – firma stawia na energooszczędność. Brama Belado spełnia najwyższe wymogi w zakresie termoizolacji i efektywności energetycznej. Konstrukcja segmentów z przegrodą termiczną i większą grubością całkowitą, w połączeniu z ociepleniem twardą pianką PUR, gwarantuje bardzo wysokie właściwości izolacji cieplnej i akustycznej. Współczynnik izolacyjności cieplnej to K = 0,34 W/m²K.

2. Design


Bramy Belado posiadają eleganckie wykończenie także od wewnątrz. Dostępne w szerokiej palecie kolorów i faktur pozwolą uzyskać wyjątkowy i estetyczny design. Dodatkowo bramy garażowe OKNOPLAST to komfortowa klasa produktów wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić m.in. zwiększoną ilość miejsca przed garażem, dużą wysokość przejazdu, wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej czy łatwość obsługi.

3. Jakość 


Brama garażowa Belado jest nie tylko elegancka i dopracowana pod każdym względem, o czym zapewnia producent, ale odznacza się też bardzo wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych czy upływ czasu. Wysoką niezawodność i łatwość obsługi osiągnięto dzięki sprężynie naciągowej lub sprężynie skrętno-wałowej z dwustronnym zabezpieczeniem na wypadek pęknięcia jednej ze sprężyn. Z kolei stabilna i cicha praca bramy jest możliwa dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

4. Technologia


Bramy OKNOPLAST dostępne są z dedykowanymi, wielofunkcyjnymi napędami, które są częścią systemu Smart OKNOPLAST. W zależności od indywidualnych potrzeb, możemy zintegrować je z urządzeniami wewnątrz domu (z poziomy naszego telefonu możemy zmieniać ustawienia okien), a także na zewnątrz, z bramą garażową, drzwiami zewnętrznymi czy roletami.

Nasza nowa brama garażowa Belado to rozwiązania spełniające wszystkie wymogi, jakie możemy sobie tylko wyobrazić, poszukując idealnego rozwiązania do naszego garażu. Jest wygodna w codziennym użytkowaniu i możemy ją zamówić w wersji smart home. Jest odporna i ma doskonałe parametry termoizolacyjne i akustyczne. Kiedy dołożymy do tego nowoczesny design i możliwość personalizacji ze względu na możliwość wyboru różnych wersji stylistycznych oraz dobór powierzchni bramy w dowolnych kolorach z palety RAL, czy też np. w okleinie drewnopodobnej, to otrzymujemy produkt, z którego w OKNOPLAST jesteśmy niezwykle dumni – podkreśla Mike Żyrek, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w OKNOPLAST. 


Belado to kolejna już brama w ofercie marki OKNOPLAST. Wcześniej firma wprowadziła do swojego portfolio bramę Dekedo, która cieszy się ogromnym i wciąż rosnącym zainteresowaniem klientów. Więcej na temat bram od OKNOPLAST znajdziemy TUTAJ.

#bramy_garażowe, #Smart_OKNOPLAST, #brama_Belado, #Ochmanów

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora

Grupa Nice wprowadza na rynek Pro-View – nowy...

TOP MINI Plus – uniwersalne skrzynki z tworzywa sztucznego marki HELLA

TOP MINI Plus – uniwersalne skrzynki z tworzywa sztucznego marki HELLA

Skrzynki TOP MINI Plus z tworzywa sztucznego...

Przygotuj się na Black Friday z KRISPOL

Przygotuj się na Black Friday z KRISPOL

Jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do...

Somfy po raz szósty liderem automatyki domowej

Somfy po raz szósty liderem automatyki domowej

Somfy Polska, po raz szósty z rzędu, otrzymała...

Zasłony sterowane automatycznie – nowoczesne aranżacje okien z Somfy

Zasłony sterowane automatycznie – nowoczesne aranżacje okien z Somfy

Tradycyjne zasłony w domu i mieszkaniu zdobią okna i...» Więcej na subportalu osłony, bramy