| Wyświetleń:3879

EPPA wyczekuje udziału w targach w Norymberdze

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EPPA wyczekuje udziału w targach w Norymberdze

fot. EPPA | EPPA wyczekuje udziału w targach w Norymberdze

EPPA z radością przyjmuje zapowiedź organizatorów targów Nürnberg Messe. Międzynarodowe targi techniki okiennej i drzwiowej Fensterbau Frontale odbędą się w Norymberdze w przyszłym roku. Ze względu na sytuację pandemiczną, udział na żywo zależny będzie od obowiązujących wówczas przepisów i regulacji. 


Dyrektor zarządzająca EPPA Charlotte Röber wyjaśnia: Jako europejskie stowarzyszenie branżowe będziemy wystawcami na targach. Jest to dla nas niezwykle ważne, aby dążyć do intensywnej relacji ze szczególnymi partnerami na rynku w celu omówienia ważnych tematów przyszłości branży. 


Dlatego też EPPA cieszy się z faktu, że targi ponownie odbędą się w ich obecności, jak również, że większość członków będzie silnie reprezentowana na targach. Działalność producentów profili opiera się w dużej mierze na osobistych kontaktach z firmami partnerskimi i wynikającej z tego bliskości z klientem. Dlatego też Fensterbau Frontale jest istotnym punktem stałym w relacjach z producentami okien.

EPPA zakłada, że targi Nürnberg Messe będą w najbliższych miesiącach opracowywać koncepcję dotyczącą restrykcji sanitarnych i optymalizować ją w interesie przedsiębiorstw. Wszyscy wystawcy oczekują określonych zasad, w których będą mogli się poruszać i przyjmować gości. Chociaż dla wszystkich uczestników jest jasne, że nowa edycja targów z pewnością będzie miała nieco inny charakter niż w 2018 roku, EPPA czeka na natychmiastowe informacje zwrotne od klientów na temat nowych funkcji i innowacji, których można się spodziewać.

Rozumiem, że w wielu miejscach rozpoczęto już planowanie targów. Cieszymy się na konstruktywny dialog z gośćmi targów i ważnymi towarzyszami rynku z innych branż. Podsumowując, jest to bardzo zachęcająca perspektywa – komentuje prezes EPPA Patrick Seitz.


#oknaPVC, #recyklingokien, #systemyPVC, #recyklingPVC, #EPPA, #FensterbauFrontale, #FF

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EPPA

1000 Brussels
Avenue de Cortenbergh 71
tel.: +32 27 39 63 81
tel.: + 32 486 85 96 02
Fax: +32 27 32 42 18
e-mail: info@eppa-profiles.eu
https://eppa-profiles.eu/
https://www.facebook.com/EPPAPOLSKA