| Wyświetleń:4064

WEGOMA zyskuje przedstawicielstwo w Kongo

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

fot. |

Kompletny park maszynowy marki WEGOMA trafił do klienta w Kongo. Odbiorcą jest Pan Robert Ngiuvu, który został przedstawicielem WEGOMA na tym rynku.
Współpracę z Panem Robertem podjęliśmy pośrednio już kilka lat wcześniej, aż w końcu udało się nam podpisać umowę oraz zrealizować pierwszy projekt. Dostarczyliśmy do Kongo kompletną linię do produkcji stolarki z aluminium oraz PCW, a także do produkcji szyb zespolonych – mówi Pan Konrad Józefiak, właściciel WEGOMA POLSKA. 


O wyborze firmy Wegoma Polska zadecydowała wcześniejsza współpraca oraz nienaganne wsparcie serwisowe polskiego producenta okien pracującego od kilkunastu lat na maszynach Wegoma, z którym wcześniej Pan Robert współpracował. Przy dostawie maszyn na tak dużą odległość kwestie bezawaryjności maszyn oraz natychmiastowa pomoc zdalna są elementem kluczowym. Duże znaczenie też ma szeroki wachlarz oferowanych maszyn oraz ich dostępność z magazynu w Polsce. 

Wegoma oferuje maszyny dla całego spektrum producentów: od najmniejszych firm pracujących na pojedynczych analogowych maszynach po najbardziej zaawansowane kilkudziesięcioosiowe centra tnąco-obróbcze do PVC i aluminium, oraz wysokowydajne linie zgrzewająco-czyszczące. 

Liczymy, że nasza współpraca będzie się stale rozwijać, a marka WEGOMA Polska stanie się symbolem wysokiej jakości okien nie tylko w Europie, ale i na rynkach Afrykańskich – dodaje Pan Konrad Józefiak.


#produkcjastolarki, #automatyzacjaprodukcji, #maszyny, #smigiel

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WEGOMA POLSKA

64-030 Śmigiel
Karmin 48A
tel.: 065 5123134
Fax: 065 5125362
e-mail: biuro@wegoma.com.pl
http://www.wegoma.com.pl