| Wyświetleń:4107

Zestaw głowic do produkcji drzwi – Door Tools Light

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zestaw głowic do produkcji drzwi – Door Tools Light

fot. FREZWID | Zestaw głowic do produkcji drzwi – Door Tools Light

FREZWID z powodzeniem rozwija swoją flagową linię produktów Light o zestaw głowic do produkcji drzwi drewnianych i z materiałów drewnopochodnych – DOOR TOOLS LIGHT. Zestaw jest dedykowany dla małych i średnich zakładów produkujących niewielkie serie drzwi.


Głowice DOOR TOOLS LIGHT to uniwersalne narzędzia, które pozwalają wykonać większość profil skrzydła i ościeżnicy drzwi. Dzięki temu rozwiązaniu można skrócić czas poszczególnych operacji obróbczych, ograniczyć czas przestojów technologicznych i podnieść jakość produkowanych drzwi. Przejrzysta dokumentacja oraz czytelnie oznaczone narzędzia wpływają na szybkie przezbrajanie maszyny, bez czasochłonnych i kosztownych przestojów w pracy. W pakiecie FREZWID oferuje również pomoc i doradztwo technologiczne oraz wdrożenie produkcji w firmie klienta.

Zestaw DOOR TOOLS LIGHT jest dedykowany dla małych i średnich zakładów produkujących niewielkie serie drzwi, ich użycie nie wymaga specjalistycznych maszyn, gdyż przeznaczone są na tradycyjne frezarki dolnowrzecionowe i czopiarki. FREZWID posiada w ofercie również zestawy bardziej zaawansowane oraz przeznaczone do centrów obróbczych CNC.

» Więcej o głowicach DOOR TOOLS LIGHT


#produkcjadrzwi, #drzwidrewniane, #skawina

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FREZWID sp. j.

32-050 Skawina
ul. Piłsudskiego 7B
tel.: 012 2763351
Fax: 012 2765068
e-mail: sekretariat@frezwid.com.pl
http://www.frezwid.com.pl