| Wyświetleń:3193

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora

fot. Nice

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro – nowe narzędzia dla instalatora


Nice Pro-View pozwala na jednoczesne zaprogramowanie kilku pilotów

fot. Nice

Nice Pro-View pozwala na jednoczesne zaprogramowanie kilku pilotów

Nice Pro-View jest rozwiązaniem typu  plug-in, nie wymagającym instalacji.

fot. Nice

Nice Pro-View jest rozwiązaniem typu plug-in, nie wymagającym instalacji.

Grupa Nice wprowadza na rynek Pro-View – nowy wielofunkcyjny programator, który ułatwia pracę instalatora oraz umożliwia zdalne programowanie automatyki oraz zarządzania nią za pośrednictwem aplikacji MyNice Pro.


Miło nam poinformować o wprowadzeniu przez Grupę Nice programatora Pro-View, który w połączeniu z aplikacją MyNice Pro stanowi profesjonalne narzędzie w rękach instalatora umożliwiające programowanie, kontrolowanie i zarządzanie automatyką wjazdową oraz szlabanami firmy Nice, także na odległość. Produkty będą dostępne na rynku polskim już wkrótce.

Zdalna konfiguracja automatyki Nice za pośrednictwem smartfona 


Podłączając programator Pro-View do centrali sterującej Nice, działającej w oparciu o protokół BusT4, instalator może w prosty sposób skonfigurować urządzenie za pomocą nowej aplikacji MyNice Pro zainstalowanej na smartfonie.

Aplikacja MyNice Pro – unikalne narzędzie z wieloma przydatnymi funkcjami


Aplikacja MyNice Pro pozwala instalatorowi na programowanie automatyki Nice poprzez smartfon, za pośrednictwem programatora Pro-View.

Aplikacja MyNice Pro umożliwia: 


» uruchomienie automatyki w prosty i intuicyjny sposób dzięki procedurze krok po kroku oraz opisowi parametrów, który jest wyświetlany bezpośrednio na ekranie smarfona podczas konfiguracji. Opis jest zgodny z instrukcją obsługi, która może być przez instalatora przywołana w każdej chwili, gdy chce on uzyskać dalsze informacje. Kolejną zaletą aplikacji jest funkcja wyszukiwania, ułatwiająca znalezienie konkretnego parametru, niezbędnego do ukończenia instalacji;

» ustawienie i zarządzanie wszystkimi możliwymi do skonfigurowania parametrami automatyki Nice z najbardziej wygodnego dla Instalatora miejsca, np. z samochodu, co jest wygodne szczególnie gdy na zewnątrz panują złe warunki atmosferyczne;

» zarządzanie akcesoriami, takimi jak pilot lub urządzenia RFID'

» utworzenie backupu ostatnich ustawień konkretnej centrali w chmurze Nice Cloud oraz możliwość powrócenia do tych danych w dowolnym czasie;

» szybki dostęp do dokumentacji produktu online;

» dodawanie instalacji, zapisywanie jej geolokalizacji i zdalne zarządzanie nią w panelu instalatora, możliwość wstawienia zdjęcia instalacji, co umożliwia wizualizację zainstalowanych urządzeń.

» rozpoznanie typu zainstalowanego urządzenia oraz aktualizowanie firmware centrali, dzięki automatycznym powiadomieniom o dostępnych aktualizacjach, możliwość pobrania instrukcji obsługi aktualizowanego urządzenia. 

» Pobierz aplikację MyNice Pro za darmo  


Kompletne i zaawansowane rozwiązanie


Programator posiada funkcje dobrze znanych Instalatorom automatyki Nice z narzędzi takich jak programatory Nice: O-View i O-Box. Pro-View umożliwia szybkie programowanie pilotów, odbiorników i siłowników skonstruowanych w oparciu o system Opera oraz programowanie i aktualizowanie nowych dwukierunkowych odbiorników i pilotów Nice, łączy bowiem funkcjonalności obu poprzednich programatorów.

Programator ProView jest wyposażony w czytniki RFID i NFC. Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala skonfigurować produkty Nice wyposażone w tę technologię po poprzez zbliżenie do urządzenia smartfonu, na którym zainstalowana jest aplikacja MyNice Pro. Możliwość programowania produktów za pośrednictwem smartfona gwarantuje instalatorowi większą wygodę i znaczną oszczędność czasu. Dodawanie lub usuwanie nowego pilota, także zdalnie, nigdy nie było tak łatwe. Ponadto, zbliżając smartfon do urządzenia, użytkownik może uzyskać dostęp do wielu przydatnych informacji, takich jak poziom rozładowania baterii czy instrukcja obsługi.

Wydajny system zdalnego zarządzania


Podłączając programator do centrali siłownika, instalator może przeprowadzić konfigurację urządzenia za pomocą aplikacji MyNice Pro zainstalowanej na smartfonie. Używając aplikacji MyNice Pro i Nice Cloud instalator może w prosty sposób konfigurować automatykę, sprawdzać stan akcesoriów, tworzyć i zarządzać bazą wykonanych instalacji. 

Łatwy w obsłudze i solidny


Dzięki kompaktowym rozmiarom i dwugodzinnej żywotności baterii Pro-View jest łatwy do transportowania i niezależny od zasilacza. W ochronie urządzenia pomaga specjalny, zabezpieczający pokrowiec.   

Pro-View umożliwia: 

» szybkie zaprogramowanie dwukierunkowych pilotów z serii Era One, jak również pilotów jednokierunkowych, 

» zarządzanie wszystkimi funkcjami dwukierunkowych odbiorników Era One.

Maksymalna wydajność dzięki pracy w chmurze


Chmura Nice Cloud posada sekcję dla instalatora, dzięki niej instalator ma dostęp do przydatnych funkcji i ma możliwość: 

» wyświetlenia wszystkich swoich instalacji oraz wizyt serwisowych wraz z ich lokalizacjami na mapie oraz uzyskania przydatnych statystyk;

» wstawienia zdjęć instalacji oraz zapisania kopii zapasowej montażu danego klienta (kopia jest dostępna i możliwa do wykorzystania tylko przez instalatora);

Administrator systemu może tworzyć dodatkowych użytkowników oraz monitorować i zarządzać pracą instalatorów optymalizując ją. Dzięki Nice Cloud, osoba zarządzająca pracą instalatorów w łatwy i szybki sposób może sprawdzić listę instalatorów, geolokalizację klientów oraz uzyskać podstawowe dane dotyczące konkretnej instalacji.

Profesjonalny serwis


Nice oferuje rozwiązania, których celem jest wzbogacenie oferty dla klienta końcowego oraz uproszczenie sposobu instalacji i programowania systemów automatyki, od tych najprostszych do najbardziej zaawansowanych.

#NiceProView, #programator_ProView, #MyNicePro, #automatyka_bramowa, #Pruszków

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/AWILUX rozbudowuje zakład produkcyjny

AWILUX rozbudowuje zakład produkcyjny

Firma AWILUX zakończyła rok 2020 z rekordowym obrotem...

Noworoczne postanowienie? Wpisz na listę przegląd okien!

Noworoczne postanowienie? Wpisz na listę przegląd okien!

Nowy rok – symboliczny czas zmian, oczywiście na...

G-U konfekcjonuje progi do okien typu HS

G-U konfekcjonuje progi do okien typu HS

G-U Polska – producent najwyższej jakości rozwiązań...

Forum Gospodarcze Budownictwa Build 4 Future

Forum Gospodarcze Budownictwa Build 4 Future

1 lutego wystartuje III edycja Forum Gospodarczego...

D+H z wyróżnieniem Gazele Biznesu

D+H z wyróżnieniem Gazele Biznesu

Firma D+H Polska znalazła się w gronie najdynamiczniej...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży