| Wyświetleń:3347

TOP MINI Plus – uniwersalne skrzynki z tworzywa sztucznego marki HELLA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Skrzynki TOP MINI Plus z tworzywa sztucznego charakteryzują się wysoką żywotnością i są przyjazne w konserwacji. Dostępne w różnych wariantach rolet, żaluzji fasadowych i markiz fasadowych, są niezawodne i łatwe w obsłudze. 


Opcjonalnie dostępne są również skrzynki nakładane ze zintegrowaną ochroną przeciw-insektową. Montaż na oknie następuje poprzez profil zatrzaskowy uniwersalny lub dedykowany do najpopularniejszych profili okiennych dostępnych na polskim rynku.


Skrzynki TOP MINI Plus  dostępne są standardowo w dwóch wysokościach: 175 i 220 mm, natomiast głębokości są dostępne w wymiarach: 240 lub 263 mm (zależnie od wybranej osłony przeciwsłonecznej).

Podczas konstruowanie skrzynek TOP MINI Plus  firma HELLA zwróciła szczególną uwagę na ujednolicenie klap rewizyjnych. W przypadku rolet z rewizją od zewnątrz, żaluzji fasadowych i markiz fasadowych okno znajduje się dokładnie w tym samym miejscu, bez względu na rodzaj zastosowanej osłony. Dzięki temu rozwiązania ochrony przed słońcem są zintegrowane i niewidoczne na fasadzie. Powiększony otwór rewizyjny o szerokości 120 mm ułatwia późniejsze prace serwisowe.

Stabilizacja ościeżnicy następuje za pomocą konsoli statycznej, która obciążenie wiatrowe, oddziałujące na ościeżnicę, przenosi bezpośrednio na nadproże okna lub strop. Konsola jest zintegrowana ze skrzynką. Zastosowanie konsoli następuje zawsze w połączeniu ze wzmocnieniem profilu dolnego.

#skrzynki_roletowe, #rolety_zewnętrzne, #Wrocław

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY