| Wyświetleń:3474

Wilcza Promocja w Leroy Merlin w Krośnie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dla wszystkich kibiców sportu żużlowego z Krosna, jeden ze sponsorów krośnieńskich Wilków – firma Nice przygotowała promocję. Dla pierwszych 10 osób, które w krośnieńskim sklepie Leroy Merlin zakupią dowolny zestaw automatyki NiceHome, otrzymają dodatkowo bilet na ostatni mecz sezonu Wilków Krosno z Kolejarzem Opole.


Promocja rozpoczyna się w środę (16.09.2020 r.) i trwa do końca września. Każdy kibic Wilków Krosno w sklepie Leroy Merlin (ul. Bieszczadzka 33) może odwiedzić stoisko promocyjnego marki Nice, zlokalizowane w pobliżu kas i działu elektrycznego. Na specjalnym stoisku można zapoznać się z ofertą automatyki NiceHome do bram wjazdowych i garażowych, a także usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęć na motocyklu żużlowym. Przy wejściu na stoisko znajdziemy także kartonowego Damiana Dróżdża, który zachęca wszystkich klientów do zautomatyzowania swojej bramy.

Dla kibiców Wilków Krosno przygotowano dwie specjalne promocje. Do końca września przy zakupie dowolnego siłownika z rodziny NiceHome, klient otrzymuje dodatkowo 20% rabatu na moduł Wi-Fi, który pozwala sterować bramą za pośrednictwem pilota. W ten sposób mamy możliwość alternatywnego otwarcia bramy, jeśli zapomnimy wziąć ze sobą pilota. Co więcej, dla pierwszych 10 klientów, którzy od środy (16.09.2020 r.) zdecydują się na zakup automatyki z rodziny NiceHome, przewidziano dodatkowy prezent w postaci biletu na ostatni mecz Wilków Krosno w sezonie. W niedzielę, 4.10.2020 r. rywalem Wilków będzie drużyna Kolejarza Opole.

Siłowniki NiceHome wyróżniają się nowoczesnym designem, niezawodnością, wysoką jakością użytych komponentów, prostotą programowania oraz uruchamiania. Urządzenia są także bezpieczne do montowania i użytkowania. Istnieje możliwość ich zintegrowania z systemami roletowymi. Każdy zestaw mieści się w jednym pudełku i zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na stworzenie własnego systemu automatyki. Prosty montaż nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi. Proces instalacji nie wymaga wykonania żadnych spawów. Wszystkie elementy systemu automatyki wyposażone są w regulowane uchwyty. Podłączenia elektryczne również są niezwykle proste, a co więcej bezpieczne. Maksimum bezpieczeństwa zostało uzyskane dzięki niskonapięciowym podłączeniom – mówi Dariusz Wróblewski, Product Manager DIY w Nice Polska.


Cieszymy się, że współpraca z marką Nice rozwija się z każdym rokiem. W tym trudnym roku dla wszystkich podmiotów na rynku staramy się pomagać naszym sponsorom w realizowaniu własnej strategii sprzedażowej. Dzięki współpracy z Nice, kibice Wilków mogą zakupić w lokalnym sklepie Leroy Merlin produkty wysokiej jakości w niezwykle atrakcyjnych warunkach, a oprócz tego mamy możliwość promocji sportu żużlowego oraz naszego klubu w miejscu, które jest regularnie odwiedzane przez wielu konsumentów. W ten sposób systematycznie chcemy docierać do coraz szerszego grona osób i pokazać im, jak atrakcyjne potrafią być organizowane przez nas widowiska sportowe – mówi Grzegorz Leśniak, prezes Wilków Krosno.


» Najpopularniejsze produkty z rodziny NiceHome:

» NiceHome Filo – automatyka do bram przesuwnych
» NiceHome Aria – automatyka do bram skrzydłowych
» NiceHome Avio – automatyka do bram garażowych

Więcej informacji na temat automatyki z rodziny NiceHome oraz parametry techniczne można znaleźć na stronie internetowej: www.nice.pl/nicehome

#Nice, #automatyka, #promocja, #siłowniki, #żużel, #marketing_sportowy

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Nice Polska Sp. z o.o.

05-800 Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
tel.: 022 7594012
Fax: 022 7594022
e-mail: nice@nice.com.pl
http://www.nice.pl
https://www.facebook.com/NiceGroupPoland/ML System otrzyma 88,5 mln zł od PARP na rozwój projektu Active Glass

ML System otrzyma 88,5 mln zł od PARP na rozwój projektu Active Glass

ML System otrzyma od Polskiej Agencji Rozwoju...

Gala Budowlana Marka Roku 2020 odwołana

Gala Budowlana Marka Roku 2020 odwołana

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną i w...

Budowa roku 2019 ze stolarką marki DAKO

Budowa roku 2019 ze stolarką marki DAKO

Coroczny konkurs „Budowa roku” organizowany przez...

Ciąg dalszy inwestycji SALAMANDER Window & Door Systems SA. Nowy plac składowy oddany!

Ciąg dalszy inwestycji SALAMANDER Window & Door Systems SA. Nowy plac składowy oddany!

28 sierpnia 2020 zakończono kolejny etap, jakim było...

Niczym nieograniczony widok w drzwiach podnoszono-przesuwnych MB-77HS

Niczym nieograniczony widok w drzwiach podnoszono-przesuwnych MB-77HS

W ofercie Aluprof dostępne jest rozwiązanie wąskiego...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży