| Wyświetleń:3261

ISO-CONNECT EPDM manszeta uszczelniająca i narożnik uszczelniający

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Za pomocą ISO-CONNECT EPDM MANSZETY USZCZELNIAJĄCEJ zaoszczędzicie Państwo wiele czasu i pieniędzy przy montażu naściennym z kątownikami metalowymi.

Ten innowacyjny obiektowy system taśmowych uszczelnień rozwinięty został specjalnie do zewnętrznych uszczelnień elementów okien i drzwi, które montowane są za pomocą kątowników metalowych przed warstwą nośną konstrukcji ściany.

Nasz elastomerowy system uszczelnień wyróżnia się w szczególności swoją wstępnie utworzoną formą manszety, która może być wyprodukowana z dokładnym spasowaniem do odpowiednich rozmiarów zewnętrznych okna. W porównaniu do powszechnych systemów uszczelnień, jak paski foliowe fartuchów, z pomocą łatwo układanej ISO-CONNECT EPDM MANSZETY USZCZELNIAJĄCEJ  będą Państwo do 6 x szybsi. Ta wartościowa oszczędność czasu pracy wpłynie bezpośrednio na Państwa zasoby finansowe.

Koniec ze skomplikowanymi metodami układania i nieszczelnymi miejscami! 

Z pomocą naszej zgodnej z normami DIN ISO-CONNECT EPDM MANSZETY USZCZELNIAJĄCEJ życie na budowie staje się wyraźnie łatwiejsze. Manszeta uszczelniająca składająca się z wysoce elastycznego EPDM produkowana jest indywidualnie na wymiar  i wyposażona jest opcjonalnie w klej butylowy lub odpowiedni element kederowy. Jest to prawdziwe ułatwienie pracy montażystów, ponieważ profesjonalny montaż do elementów okien i drzwi oraz ustalanie do ściany przebiega bardzo szybko i prosto!

Ten innowacyjny obiektowy system taśmowych uszczelnień oferowany jest w czterech wariantach wykonania A, B, C i D:ISO-CONNECT EPDM NAROŻNIK USZCZELNIAJĄCY

Jako alternatywa do manszety uszczelniającej oferujemy uformowane z EPDM narożniki uszczelniające do przeróżnych obszarów połączeniowych w budynkach. Mogą one być stosowane zarówno dla elementów montowanych przed konstrukcją ściany, jak również w dolnych obszarach połączeniowych, elementach przyziemnych i drzwiach balkonowych oraz konstrukcjach tarasowych. Grubości materiału oraz właściwości odpowiadają ISO-CONNECT EPDM MANSZECIE USZCZELNIAJĄCEJ.Artykuł sponsorowany
#montaz_stolarki, #cieply_montaz, #uszczelnienia_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ISO-Chemie GmbH

D-7343 Aalen, Germany
Röntgenstrasse 12
tel.: +4915142612977
tel.: +48718810048
Fax: +48718810049
e-mail: info@iso-chemie.pl
https://iso-chemie.pl/