| Wyświetleń:3568

Sparklike Online – nieinwazyjne urządzenie do pomiaru gazów izolacyjnych zintegrowane z linią IG

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System Sparklike Online™ jest zintegrowany z  linią do produkcji szyb zespolonych i zawiera  nieinwazyjny miernik stężenia gazu w szybach zespolonych, działający  niezależnie od powłok czy szkła VSG. Sparklike Online™ jest opracowywany oraz produkowany w Finlandii.


Linia produktów Sparklike Lasers™ mierzy stężenie gazu izolacyjnego w potrójnych i podwójnych szybach. Pomiar ten można wykonać również przez powłoki i szkło laminowane. Urządzenie pokazuje również grubość szkła oraz szerokość ramki dystansowej. Linia produktów Sparklike Lasers™ oparta jest na technologii laserowej (TDLAS). Urządzenia mierzą tlen, a wyniki są przetwarzane na argon, krypton i inne gazy izolacyjne.

Dzieląc technologię pomiarową z rodziny produktów Sparklike Lasers™, Sparklike Online przenosi kontrolę jakości na nowy poziom. Szyby zespolone są mierzone automatycznie po sekcji gazowania, a wszystkie wyniki są zapisywane w pamięci systemu. 

Jesteśmy dumni, że możemy oferować producentom szyb zespolonych na całym świecie możliwość instalacji systemu pomiarowego bezpośrednio na linii do produkcji szyb zespolonych. W Sparklike Laser™ wszystko jest już gotowe, łącznie z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem – mówi Mauri Saksala, dyrektor sprzedaży w Sparklike Oy.


Wymiary i prędkość Sparklike Online™ są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami linii do szyb zespolonych, a poziom integracji można dostosować w zależności od potrzeb klienta i wymagań dotyczących linii produktów. 

Rosnąca popularność urządzeń Sparklike™ wynika z faktu, że ta dynamicznie rozwijająca się firma skandynawska jest w stanie rozwijać się w taki sposób, aby odpowiadać wymaganiom przemysłu. Innymi słowy, urządzenia Sparklike™ pozwalają producentom szyb zespolonych, producentom okien i drzwi, laboratoriom badawczym, inspektorom jakości, jak również konsultantom budowlanym na całym świecie, mierzyć stężenie gazów w szybach zespolonych w sposób szybki, ekonomiczny i nieinwazyjny.

#Sparklike_Oy, #Sparklike_Online, #miernik_stężenia_gazu

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Grupa OKNOPLAST głównym mecenasem wirtualnego Turnieju Debat Oksfordzkich 2020

Grupa OKNOPLAST głównym mecenasem wirtualnego Turnieju Debat Oksfordzkich 2020

Po raz kolejny Grupa OKNOPLAST była głównym mecenasem...

Rozwój SALAMANDER Window & Door Systems SA trwa!

Rozwój SALAMANDER Window & Door Systems SA trwa!

Ostatnie wydarzenia w SALAMANDER Window & Door Systems SA...

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Z początkiem sierpnia br. do firmy Vikking dołączył...

ML System: brak dopłat z „Mojego prądu” nie zatrzyma fotowoltaicznej hossy

ML System: brak dopłat z „Mojego prądu” nie zatrzyma fotowoltaicznej hossy

ML System zachowuje optymizm w zakresie rozwoju krajowego...» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży