| Wyświetleń:3023

R&D Tech – udany debiut w Norymberdze

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

R&D Tech

fot. R&D Tech |

R&D Tech wraz ze swoimi dwoma partnerami – Emmegi oraz Pertici, wystawiała się na targach w Norymberdze, gdzie gościła swoich klientów na dwóch różnych stoiskach, prezentując innowacyjne maszyny do produkcji stolarki otworowej PVC, aluminium oraz stali.

Włoski producent maszyn „Pertici”, przedstawiło nową zaczyszczarkę CNC – Panda. Nie zabrakło również sztandarowych pozycji, takich jak centrum obróbcze z funkcją łączenia zbrojenia – GEKO, oraz automatycznego centrum tnącego SCARABEO 55. Obie te maszyny są już dobrze znane na polskim rynku i  w dalszym ciągu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Firma Emmegi postawiła natomiast na nowości i prototypy, które dominowały na ich stoisku. Najważniejszą i cieszącą się zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród zwiedzających, była linia zgrzewająco-czyszcząca INTEGRA 4H, która została zmodernizowana poprzez dodanie opcji automatycznej obróbki na stacji chłodzącej. Dzięki tej możliwości obróbka ramy czy też skrzydła ze wszystkich czterech stron stała się niezwykle prosta, wykorzystując czas przeznaczony na chłodzenie naroża po zgrzaniu.

Zaprezentowano również nowatorską frezarkę, następcę tradycyjnej kopiarko-frezarki – Nanomatic. W maszynie tej tradycyjny szablon został zastąpiony ekranem, na który nanoszone są makra. Na podstawie tak wprowadzonych informacji, wrzeciono podąża po nakreślonych liniach.  Dzięki sterowaniu SPS obsługa wszystkich czterech stron profilu odbywa się bez potrzeby wyjmowania go.

Przedstawiono również nowe technologie, nowy układ głowic tnących w pile dwugłowicowej. Zaprezentowane zostało także centrum tnąco-obróbcze przelotowe do aluminium, które ma również zastosowanie w produkcji  fasad. Posłużyło jako baza do stworzenia centrum obróbczego do PVC z możliwością łączenia wzmocnienia oraz sekcją tnącą.

R&D Tech rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2008 roku, dlatego też tegoroczne targi Fenterbau Frontale były pierwszymi, na których mieliśmy okazję zaprezentować się wraz z naszymi partnerami. Targi okazały się sukcesem, jednak jest jeszcze za wcześnie na konkretne podsumowania. Możemy tylko zdradzić, że rozpoczęliśmy już kilka nowych, ciekawych projektów. Korzystając z okazji chcielibyśmy wszystkim podziękować za przyjazd na targi i zainteresowanie zaprezentowanymi maszynami mówi Pani Joanna Jankowska, Asystentka Zarządu.

Wśród zwiedzających przeważali niemieccy klienci, nie zabrakło również klientów z Polski, którzy w odpowiedz na zaproszenia firmy bardzo licznie przybyli na Fensterbau Frontale do Norymbergii.

Video - wywiad z Panem Tomaszem Rybka

Red. Karolina Truszkowska
oknonet.pl
Na podstawie informacji od frmyReklama
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

R&D Tech Sp. z o.o.

65-127 Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
tel.: 609145151
tel.: serwis:+48 669666559
Fax: 068 4557102
e-mail: info@randdtech.pl
https://www.randdtech.pl/

Od lewej – Daniel Buczyński, Specjalista ds. Sprzedaży, Krzysztof Drewek – V-ce prezes, Tomasz Rybka – Prezes, Edmund Kammerer – Export Manager Emmegi SpA, Tomasz Wasilewski – Doradca techniczno-handlowy, Andrzej Załuński – Specjalista ds. Sprzedaży i Ser

fot. R&D Tech

Od lewej – Daniel Buczyński, Specjalista ds. Sprzedaży, Krzysztof Drewek – V-ce prezes, Tomasz Rybka – Prezes, Edmund Kammerer – Export Manager Emmegi SpA, Tomasz Wasilewski – Doradca techniczno-handlowy, Andrzej Załuński – Specjalista ds. Sprzedaży i Ser

Linia zgrzewająco-czyszcząca z centrum obróbczym na stacji chłodzenia.

fot. R&D Tech

Linia zgrzewająco-czyszcząca z centrum obróbczym na stacji chłodzenia.

» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni