Blogi Oknonet.pl

Podsumowanie targów Frontale w Norymberdze

Wtorek, 22 marca 2016

Jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych już za nami - czyli właśnie zakończyły się kolejne targi Frontale w Norymberdze. Zgromadziły one topowych europejskich producentów stolarki budowlanej. W tym roku jak zwykle nie zabrakło również wystawców z Polski, którzy reprezentują nas na skalę światową w sensie ilości i jakości wyprodukowanych okien i drzwi.

W Norymberdze jak również na wszystkich innych targach światowych i polskich daje się zauważyć zdecydowany trend wprowadzania zaawansowanej technologii w branży produkującej drzwi.

Taką technologią zajmuje się Idencom. Technologia umożliwia otwieranie drzwi bez użycia kluczy. Jedno z możliwych rozwiązań to połączenie drzwi z czytnikiem odcisków palca. Produkt cieszył się zainteresowaniem na targach ze względu na możliwość zamontowania go bezpośrednio w każdego rodzaju drzwiach: z aluminium, drzewa, PCV i  stali, a nawet w drzwiach szklanych.

Na stoisku Idencom, można było z bliska przyjrzeć się również nowościom takim jak Bluetooth&Code czyli klawiatura numeryczna wyposażona dodatkowo w funkcję Bluetooth.. Odwiedzający przekonali się, że połączenie tradycyjnych drzwi z nowoczesną technologią, podnosi wartość drzwi o elementy innowacyjności i bezpieczeństwa.

Podsumowując targi Frontale w Norymberdze stwierdzamy, że było niesamowicie ciekawie, inspirująco i pracowicie.

Mając na uwadze promocyjną i biznesową użyteczność targów, Idencom udoskonalił swoją ofertę, szykując różne pakiety na 2016 rok, dzięki którym polskie drzwi staną się jeszcze bardziej wartościowe na rynkach europejskich.

 

 

Skomentuj / Zobacz komentarze

Relacja z przebiegu tegorocznych targów w Norymberdze

Wtorek, 22 marca 2016

Przed nami kolejny dzień targów Frontale 2016 w Norymberdze i kolejna okazja do osobistych spotkań i nawiązania kontaktów handlowych.   

Przypominamy, że targi Frontale to przodujące targi w skali światowej, również w dziedzinie produkcji drzwi. Prawie 800 producentów przedstawia swoje produkty. Wydarzenie to o światowym i prestiżowym wymiarze, znowu dało szansę na zapoznanie się z najnowszymi trendami dla producentów drzwi i okien.

W tym roku swoje innowacyjne produkty prezentuje firma Idencom. Na targach po raz pierwszy jest prezentowana nowość, czyli klawiatura numeryczna z funkcją Bluetooth, design w szkle jak również czytnik linii papilarnych bezkablowy i model na fale radiowe. Dzięki takim produktom, możliwe jest otwieranie drzwi nie kluczem, ale poprzez różnego rodzaju media jak telefony komórkowe, klawiaturę z kodem lub odciski palca.

Idencom GmbH niemiecki producent systemów kontroli dostępu jest stałym wystawcą na targach w Norymberdze. Wielu odwiedzających jest zainteresowanych  innowacyjnymi rozwiązaniami bo są one dedykowane właśnie dla producentów drzwi.  Największą popularnością cieszy się tradycyjnie testowanie czytnika linii papilarnych.

Ciekawą nowością, która z chęcią jest testowana przez odwiedzających jest Bluetooth&Code czyli otwieranie drzwi telefonem komórkowym.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się także nowa linia produktów bezkablowych, a mianowicie czytnik linii papilarnych dla producentów drzwi oraz Gate radiowe dla producentów bram.

Powodem jest jeszcze prostszy montaż, co ułatwia i skraca pracę producentom.

W Norymberdze wielu producentów wystawia swoje produkty z zaimplementowanymi rozwiązaniami Idencom, co daje możliwość zobaczenia jak produkty prezentują się i pracują w drzwiach.

Na targach daje się zauważyć, że polski rynek drzwi dojrzał już do takich zaawansowanych rozwiązań technologicznych, co widać na przykładzie wielu polskich producentów, którzy wystawiają bardzo piękne i  innowacyjne drzwi. Zapraszamy na Fotorelacje z targów!

 

Skomentuj / Zobacz komentarze

Relacja z pierwszego dnia targów Frontale

Wtorek, 22 marca 2016

Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Branżowych Okno Drzwi Fasada w Norymberdze okazał się niezwykle interesujący. Pojawiły się tłumy zwiedzających, którzy raz na dwa lata mają szansę zobaczyć w jednym miejscu światowych leaderów-wystawców branży stolarki.

Frontale to największe europejskie targi okien i drzwi. Około 800 międzynarodowych wystawców odwiedzają głównie  specjaliści z branży, producenci z najwyższej światowej półki i handlowcy. Co ważne, dużą część odwiedzających stanowią właściciele, prezesi i menedżerowie – czyli osoby mające wpływ na podejmowanie ważnych decyzji.

Tradycyjnie już w Norymberdze pojawiła się silna polska reprezentacja: Aluhaus, Abakus, Eko-Okna, Bracia Bertrand, Rduch&Borek, Ola Kaliska i wiele innych znanych producentów nie tylko w Polsce, ale również coraz bardziej rozpoznawalnych na rynkach zagranicznych.

Udział w międzynarodowych targach Frontale w Norymberdze jest dla polskich producentów częścią strategii marketingowej, której celem jest budowa silnej marki i pozycji na zagranicznych rynkach.

Na swoich stoiskach producenci prezentują wybrane nowości, które podkreślają możliwości technologiczne i wysoką jakość produktu. Asortyment polskich producentów drzwi został już na stałe poszerzony o modele z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych od firmy Idencom.

Na targach przedstawiciele firmy Idencom pokazali klientom kilka rozwiązań, które stanowią kontynuację już istniejących systemów i cieszą się zainteresowaniem kontrahentów.

W tym roku kolejne nowości to produkt Bluetooth&Code- klawiatura z funkcją Bluetooth, czytnik linii papilarnych z rozwiązaniem bezkablowym do drzwi oraz Gate radiowe do bram.

Do ostatniego momentu tajemnicą pozostawał zupełnie nowy produkt: panel BioIntercom.

Dzięki możliwości zaimplementowania tej nowoczesnej technologii, drzwi łączą w sobie klasykę drzewa i stali  z innowacyjnością i bezpieczeństwem. Należy dodać, że ta oferta polskich producentów spotkała się ze szczególnym zainteresowaniem targowym. 

Wszystkich odwiedzających zapraszamy na testowanie czytnika linii papilarnych. Hala 2-428. Zapraszają: Gospodarz Idencom GmbH, Berlin i Idencom Polska.

Skomentuj / Zobacz komentarze