Blogi Oknonet.pl

Relacja z przebiegu tegorocznych targów w Norymberdze

Wtorek, 22 marca 2016

Przed nami kolejny dzień targów Frontale 2016 w Norymberdze i kolejna okazja do osobistych spotkań i nawiązania kontaktów handlowych.   

Przypominamy, że targi Frontale to przodujące targi w skali światowej, również w dziedzinie produkcji drzwi. Prawie 800 producentów przedstawia swoje produkty. Wydarzenie to o światowym i prestiżowym wymiarze, znowu dało szansę na zapoznanie się z najnowszymi trendami dla producentów drzwi i okien.

W tym roku swoje innowacyjne produkty prezentuje firma Idencom. Na targach po raz pierwszy jest prezentowana nowość, czyli klawiatura numeryczna z funkcją Bluetooth, design w szkle jak również czytnik linii papilarnych bezkablowy i model na fale radiowe. Dzięki takim produktom, możliwe jest otwieranie drzwi nie kluczem, ale poprzez różnego rodzaju media jak telefony komórkowe, klawiaturę z kodem lub odciski palca.

Idencom GmbH niemiecki producent systemów kontroli dostępu jest stałym wystawcą na targach w Norymberdze. Wielu odwiedzających jest zainteresowanych  innowacyjnymi rozwiązaniami bo są one dedykowane właśnie dla producentów drzwi.  Największą popularnością cieszy się tradycyjnie testowanie czytnika linii papilarnych.

Ciekawą nowością, która z chęcią jest testowana przez odwiedzających jest Bluetooth&Code czyli otwieranie drzwi telefonem komórkowym.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się także nowa linia produktów bezkablowych, a mianowicie czytnik linii papilarnych dla producentów drzwi oraz Gate radiowe dla producentów bram.

Powodem jest jeszcze prostszy montaż, co ułatwia i skraca pracę producentom.

W Norymberdze wielu producentów wystawia swoje produkty z zaimplementowanymi rozwiązaniami Idencom, co daje możliwość zobaczenia jak produkty prezentują się i pracują w drzwiach.

Na targach daje się zauważyć, że polski rynek drzwi dojrzał już do takich zaawansowanych rozwiązań technologicznych, co widać na przykładzie wielu polskich producentów, którzy wystawiają bardzo piękne i  innowacyjne drzwi. Zapraszamy na Fotorelacje z targów!

 

Komentarze