Blogi Oknonet.pl

Zalety nowego profilu Rehau Synego

Wtorek, 13 października 2015

Co charakteryzuje profil Synego? Przede wszystkim jest to wysoka izolacyjność, niezawodna ochrona przed przeciągami i wilgocią. Ponadto więcej światła, cisza i poczucie bezpieczeństwa.

Poniżej przybliżamy atuty nowych okien SYNEGO.

1. Oszczędność energii (dzięki wysokiej izolacyjności termicznej okien).

Inwestując w dobre okna oszczędzisz na zużyciu energii! W porównaniu z obecnym standardem okien, SYNEGO zapewnia do 50% lepszą izolację cieplną. Nieszczelne, stare okna są najsłabszym ogniwem energetycznym w domu. Są słabo izolowane i przestarzałe pod względem technicznym. Na skutek tego kosztowna energia cieplna ucieka przez okna. To się zupełnie nie opłaca! Dzięki oknom SYNEGO z doskonałymi właściwościami izolacji termicznej, zużycie energii zmniejsza się już od pierwszego dnia. Teraz rachunki za ogrzewanie są dużo niższe a ewentualne podwyżki cen energii nie są już straszne. Oszczędzaj na zużyciu energii, nie na oknach.

2. Spokój i cisza, dzięki najlepszej izolacji akustycznej.

Badania wykazały, że regularne obciążenie hałasem, związanym z ruchem drogowym, prowadzi do zwiększonego ryzyka chorób układu krążenia i zwiększa stres. Dzięki SYNEGO można odciąć się od hałasu ulicy, dźwięku kosiarki sąsiada, warkotu aut. Nowoczesne okna SYNEGO nawet 22-krotnie redukują hałas, dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych środków ochronnych. Twój dom stanie się oazą spokoju, w której poczujesz się zrelaksowany.

3. Poczucie bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu indywidualnych rozwiązań ochrony przeciwwłamaniowej.

Dom oznacza pewność, komfort, spokój i zaufanie. Dzięki oknom SYNEGO możesz czuć się w swoim domu bezpiecznie. Większość włamań ma miejsce poprzez łatwo dostępne okna i drzwi. W ponad jednej trzeciej przypadków, dzięki technologii zwiększonego bezpieczeństwa, kończy się jedynie na próbie włamania. Możesz ochronić swój dom, przez odpowiednie zabezpieczenie okien i drzwi. Dzięki SYNEGO zyskasz cenne minuty. System ten oferuje do 10 razy większe zabezpieczenie przeciwwłamaniowe w porównaniu do okien bez zabezpieczeń. Włamywacze bardzo szybko wybierają inny cel, jeśli okno nie daje się podważyć w ciągu kilku sekund.

4. Okna „na błysk” (dzięki unikalnej formule HDF).

Okna SYNEGO są odporne na zabrudzenia i łatwe w czyszczeniu dzięki rewolucyjnej formule HDF (High Definition Finishing). Zaawansowana formuła utrwala powierzchnię i zapewnia niezrównany blask. Okna nie tylko pozostają dłużej czyste, ale także znacznie łatwiej będzie je wyczyścić. Tajemnica formuły HDF kryje się w specjalnej recepturze i ulepszonej metodzie produkcji, która opracowana została w trakcie intensywnych badań doświadczonych inżynierów. Powierzchnia jest w wyczuwalny sposób gładsza i zachwyca nieporównywalnie wyższym stopniem połysku.

5. Gwarancja funkcjonalności i niezawodności.

System SYNEGO nie tylko wygląda doskonale, ale także, nawet po wielu latach użytkowania gwarantuje pełną funkcjonalność. Specjalny system uszczelniający chroni przed przeciągami i wilgocią, a jednocześnie zapewnia optymalną siłę docisku. Dzięki temu otwieranie i zamykanie okien odbywa się bez większego wysiłku.

6. Wybór okna o różnorodnych kształtach i kolorach.

Z SYNEGO można zrealizować własne pomysły. Dzięki bogatej ofercie każde życzenie zostanie spełnione. Znajdź swoją ulubioną barwę wśród ponad 220 kolorów (oklein i lakierów). Wzór możesz wybrać osobno dla strony wewnętrznej i zewnętrznej – na przykład antracyt na zewnątrz, klasyczna biel wewnątrz. Nieważne jaki będzie Twój wybór – okna nawet po wielu latach będą wyglądać tak, jak pierwszego dnia. Projektujesz wygląd okien zgodnie ze swym gustem. Duże, małe, prostokątne, kwadratowe, trójkątne lub okrągłe – z pomocą SYNEGO otwiera się przed Tobą wiele możliwości architektonicznych. Stylowe elementy, szczebliny lub kreatywne podziały okienne nadają dodatkowych akcentów. SYNEGO jest idealnym wyborem zarówno przy renowacji starych budynków, jak i w nowym budownictwie!

7. Odpowiedzialny wkład w ochronę środowiska.

SYNEGO to przemyślane, trwałe okna, na których można polegać. Troska o środowisko i rozważne wykorzystanie surowców oraz energii rozciąga się poza całościowy cykl życia produktu. W myśl koncepcji recyklingu producent odbiera odpady produkcyjne i stare okna do ponownego przetworzenia. Uzyskane surowce zostają w pełni przetworzone i uszlachetnione podczas procesu produkcyjnego, bez utraty jakości. Podczas samego procesu produkcyjnego za pomocą wielu działań zmniejszane jest zużycie energii. Niskie zużycie zasobów jest najlepszym rozwiązaniem, przyczyniającym się do ochrony środowiska. Wybierając profil SYNEGO jesteś eko!

Komentarze

Cytuj, Środa, 14 października 2015
Dawniej tych co przepisywali księgi nazywano skrybami. Co tu kryć, skrybowie byli ludźmi światłymi choćby ze względu na umiejętność pisania. Jak dzisiaj nazwać tych co przepisują ulotki producentów profili udając, że właśnie odkryli koło albo redukują poziom hałasu 22 krotnie? To nie jest reklama, to nie jest marketing, to jest... :-). Wyrazy współczucia dla Akademii Rehau.
CytujPaweł Pietruczanis, Czwartek, 15 października 2015
Czemu właśnie współczujesz Akademii Rehau? Tamten blog był prowadzony świetnie.. a ten wpis to fakt... zwykła ulotka jakie na co dzień mijamy na naszej drodze..
Cytuj, Czwartek, 15 października 2015
Nie mam nic przeciwko Akademii. Współczuję, bo uczniowie coś nietęgo się spisują, co widać na komentowanym przykładzie. Może to jakiś wagarowicz? Na zakończenie coś z Sokratesa, ale na temat: "Nie mogę nikogo nauczyć czegokolwiek. Mogę jedynie sprowokować do myślenia." Akademio, więcej prowokacji w działaniu poproszę! :-)