Blogi Oknonet.pl

Oknomaniak

O mnie

Firma Windows 2000 powstała w 1990 roku. Jest producentem okien, drzwi, fasad z PCV, aluminium i drewna. Intensywny rozwój przedsiębiorstwa oraz ponad 20-letnie doświadczenie sprawiają,  że należy do czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce północnej. Obecnie zatrudnionych jest 160 wysoko wykwalifikowanych pracowników, w tym 120 związanych bezpośrednio z produkcją. Wysoką jakość okien i drzwi gwarantują certyfikaty oraz atesty. Windows 2000 spełnia wszelkie warunki wymagane przez prawo budowlane w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Produkty sprzedawane są zarówno w kraju, jak i na rynki zagraniczne min. do Belgii, Holandii, Francji, Danii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Anglii, Irlandii, Słowacji, Czech, na Węgry i Litwę.

Do produkcji okien i drzwi PCV stosowane są profile, znanego i cenionego na rynku europejskim niemieckiego koncernu REHAU. Okna Windows 2000 wyposażone są ponadto w okucia obwiedniowe najnowszej generacji marki Winkhaus oraz szkło firmy Pilkington.

W stolarce aluminiowej stosowane są profile renomowanych firm Aliplast oraz Wicona. 

Oferowane przez Windows 2000 okna i drzwi podkreślają charakter obiektów, zapewniają optymalną ochronę przed utratą ciepła i hałasem oraz są przyjazne dla środowiska. W produktach zawarte jest wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość.