Blogi Oknonet.pl

Okna przez hydraulika...

Środa, 13 lutego 2013

„Bo ja Pani muszę powiedzieć, że to przez hydraulika kupuję takie porządne okna, nie oszczędzam. Dlaczego przez hydraulika? Rok temu rurę miałem zapchaną. No, nie tak na amen zapchaną, jeszcze coś tam przez nią spływało.

Ale że teściowa się do nas wybierała, to żona zaczęła już dręczyć, żeby w końcu coś z tym zrobić. Ja tam płacić nie lubię obcym, jak samemu można coś zrobić. Świństw żadnych też nie będę do kanalizy wpuszczał, żadne krety i jakieś tam inne granulki błękitne. Obdzwoniłem hydraulików – Pani, jaką oni kasę zdzierają za przepchanie rury! Co ja frajer jestem, żeby tyle bulić? Kolega mi sposób podpowiedział – soda i ocet. Tanio i ekologicznie. Pośmierdzi trochę, ale ile kasy w kieszeni zostaje.

Sodę, Pani wie, sypie się do odpływu, na chwilę zostawia, potem wody i octu trochę i rury jak nowe. Znaczy tak być miało. Tylko co za dureń wymyślił w tych produkcjach, żeby sodę i żelatynę w jednakowych opakowaniach sprzedawać???? Soda zawsze w takim niebieskim woreczku leżała w kuchni na półce. Skąd ja mogłem wiedzieć, że żelatyna tam teraz leży?

Hydraulikowi, co do niego zaraz dzwoniłem, powiedziałem, że to dzieciaki nasypały dwie torebki żelatyny do odpływu w łazience. Przecież nie przyznam się, że sam sobie sypnąłem. I dopłaciłem ze dwa razy tyle, co mnie ten hydraulik proponował na początku, jak jeszcze żelatyny nie było w rurze… Taką wyższą „stawkę dla oszczędnych”, jak mnie hydraulik podsumował.  I właśnie dlatego, wie Pani, ja teraz te porządniejsze okna kupuję. Nie jestem przecież frajer, żeby potem dopłacać…”

 Wyznania klienta spisane dla potomnych. Z życzeniami, żeby wszyscy klienci na swojej drodze spotykali takiego hydraulika Uśmiech

-----

Akademia REHAU to serwis szkoleniowy dla klientów firmy REHAU. Szkolenia, warsztaty, platforma e-learningowa, podręczniki - czyli know how przydatny do tego, żeby prowadzić firmę w branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Masz pytanie? Napisz na akademia@rehau.com

Zajrzyj na www.facebook.com/rehaupl i www.facebook.com/akademiarehau

Komentarze

CytujAnia, Środa, 13 lutego 2013
Oby, oby ;).
CytujMarcin, Czwartek, 14 lutego 2013
Świetnie opowiedziana historia :) Czekam na kolejne
CytujTadeusz G., Wtorek, 26 lutego 2013
Proszę pisać częściej:-) Lubię to czytać do porannej kawy, poprawia humor, gdy klientów nie ma :-)
Cytujdomorosły hydraulik , Poniedziałek, 4 marca 2013
ale serio soda i ocet przeczyszczą rury? poważnie pytam :-)
CytujAkademia REHAU wiedz, Poniedziałek, 4 marca 2013
Można próbować :-) Byleby nie pomylić z żelatyną :-)