Blogi Oknonet.pl

Niemiecka jakość od podszewki

Środa, 6 czerwca 2012

Minęło kilka dobrych miesięcy od mojej ostatniej aktywności na łamach oknonetu, co nie oznacza, że nie działo się nic wartego opisania. Wręcz przeciwnie. Postaram się w najbliższym czasie podzielić się z Państwem co lepszymi nowinkami.

Myślę, że warto zaznaczyć, iż w dniach 12-13 oraz 17-18 kwietnia nasi klienci wzięli udział w szkoleniu połączonym ze zwiedzaniem niemieckich fabryk Novoferm. Spotkania były okazją do zapoznania się z zaawansowaną technologią produkcji oraz metodami kontroli jakości stosowanymi w naszych fabrykach.

W ramach wyjazdu nasi klienci odwiedzili fabryki w Dortmundzie (Fabryka Napędów i Sterowań Tormatic z grupy Novoferm oraz Fabryka Bram Segmentowych Garażowych), a także fabryki w Werth (Fabryka Bram Uchylnych Garażowych). Wizyta w Dortmundzie i Werth, oprócz celów szkoleniowych, była doskonałą okazją do zapoznania się ze specyfiką produkcji Novoferm i poznaniem naszej firmy od podszewki.

Na wspólny wyjazd do niemieckich fabryk Novoferm zaprosiliśmy między innymi naszych stałych klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat, a którzy nie mieli jeszcze okazji przyjrzeć się z bliska naszym fabrykom. Ceniąc produkty Novoferm za jakość i przystępną cenę, chcieli oni zapoznać się z dokładnym przebiegiem procesu produkcyjnego. Drugą grupą uczestników byli nasi nowi partnerzy handlowi. Wyjazd stanowił dla nich możliwość przyjrzenia się z bliska zaawansowanym technologiom, standardom produkcji naszych bram oraz urządzeń peryferyjnych.

Wyjazd miał na celu nie tylko poznanie zasad na jakich funkcjonuje nasza firma i zdobycie nowej wiedzy – równie ważne były cele integracyjne. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję sprawdzić się na torach kręgielni, biorąc udział w zorganizowanym przez Novoferm miniturnieju, który odbył się w centrum bowlingowym „Firebowl” w Dortumdzie – jego zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Komentarze