Blogi Oknonet.pl

Kobiety w świecie mężczyzn...

Poniedziałek, 21 lutego 2011

Branża budowlana, przemysł ciężki, stolarka drzwiowa, okienna…słowa te kojarzą się przede wszystkim z mężczyznami... i błąd, bo coraz częściej widzi się kobiety na placu budowy, z planami obiektów w ręku, z kaskiem na głowie, doskonale radzące sobie w męskim świecie i co najważniejsze – mające uznanie i szacunek wśród mężczyzn...Kobiety na wysokich stanowiskach (i obcasach), pewne siebie, silne. I nie chodzi mi o siłę fizyczną, bo raczej z mężczyznami nie mamy szans, ale o psychiczną, dzięki której możemy śmiało stawiać czoła "męskim" zawodom i wyzwaniom…

Aktywność kobiet w branży przemysłowej rozwija się i chociaż rynek ten jest wciąż jeszcze zdominowany przez mężczyzn, to osobiście poznaję coraz to nowe, piękne i cenione kobiety tej „ciężkiej” branży.

Panowie - dzień dobry..

Skomentuj / Zobacz komentarze

Realizacje... Chwalić się czy nie ?

Czwartek, 10 lutego 2011

Chciałabym się pochwalić...A raczej pochwalić się dokonaniami firmy, w której pracuję. A jest czym... Mała firma z wielkimi realizacjami na koncie. Jestem pewna, że większość firm mających wpis na oknonecie miałaby ochotę pokazać światu efekty swojej pracy. Tylko w którym miejscu mogę to zrobić?

Szukam i nic. Proponuję stworzyć zakładkę "Realizacje" zaraz obok oferty produktów we wpisie pełnym. I nie chodzi mi o realizacje typu "u Zdzicha żeśmy drzwi wstawili", ale o te ciekawe, które mogą być inspiracją do zainteresowania się daną firmą. Zawartość zakładki byłaby następująca: krótki opis całej realizacj, kilka zdjęć, wykaz zamontowanych urządzeń (po kliknięciu na dane urządzenie nastąpiłoby przekierowanie na jego opis), może nawet wartość realizacji.

Ciekawa jestem czy to się sprawdzi..

Swoją drogą, gdyby nie pomoc jednego z redaktorów portalu, pewnie pomysł nie ujrzałby światła dziennego. Doskonała współpraca z nim wpływa pozytywnie na moje nastawienie do pracy. Jestem więc dobrej myśli...

Skomentuj / Zobacz komentarze