Blogi Oknonet.pl

Realizacje... Chwalić się czy nie ?

Czwartek, 10 lutego 2011

Chciałabym się pochwalić...A raczej pochwalić się dokonaniami firmy, w której pracuję. A jest czym... Mała firma z wielkimi realizacjami na koncie. Jestem pewna, że większość firm mających wpis na oknonecie miałaby ochotę pokazać światu efekty swojej pracy. Tylko w którym miejscu mogę to zrobić?

Szukam i nic. Proponuję stworzyć zakładkę "Realizacje" zaraz obok oferty produktów we wpisie pełnym. I nie chodzi mi o realizacje typu "u Zdzicha żeśmy drzwi wstawili", ale o te ciekawe, które mogą być inspiracją do zainteresowania się daną firmą. Zawartość zakładki byłaby następująca: krótki opis całej realizacj, kilka zdjęć, wykaz zamontowanych urządzeń (po kliknięciu na dane urządzenie nastąpiłoby przekierowanie na jego opis), może nawet wartość realizacji.

Ciekawa jestem czy to się sprawdzi..

Swoją drogą, gdyby nie pomoc jednego z redaktorów portalu, pewnie pomysł nie ujrzałby światła dziennego. Doskonała współpraca z nim wpływa pozytywnie na moje nastawienie do pracy. Jestem więc dobrej myśli...

Komentarze

Cytujkimoss, Czwartek, 10 lutego 2011
Swietny pomysl! Sama sie dzis zastanawialam gdzie mozna wklejac takie inspiracjie! Czekam
CytujTECHNOKOMPLEX, Czwartek, 10 lutego 2011
Nie jesteś jedyną osoba bo ja montuje i tez bym bardzo chętnie wystawił swoje roboty które są ładne i przyciągają wzrok by pokazać osobą ze nie tylko pisze ze potrafię ale i tez udowadniam to pozdrawiam :)