Blogi Oknonet.pl

Najnowsze wpisy

2011-01-29 14:39:18

Usprawnień ciag dalszy

2010-12-07 21:33:26

Model branży

2010-12-05 23:18:04

Przygotowania do listy

2010-12-04 01:17:08

Pierwszy

O mnie

Andrzej Parzonka

Andrzej Parzonka

Archiwum

2010

Grudzień

2011

Styczeń

Usprawnień ciag dalszy

Sobota, 29 stycznia 2011

Piękny weekend, ale za oknem. Dziś i jutro sesja poprawek na portalu, więc trzeba posiedzieć trochę więcej przed monitorem. Tutaj mocno znajdują zastasowanie słowa "zacznij robić to co lubisz, a nigdy w życiu nie będziesz musiał pracować". No i weekend niezłej zabawy mam :)

Pierwsze poprawki już za nami, na stronie głównej wymiennik "Ważne" zyskał więcej życia i automatycznie przerzucają się newsy. Planujemy tam trzymać treści nawet i ze 2 miesiące jak w przypadku bloga "zbite okna". Blogi ogólnie dziś rozpracowujemy, uznane przez oknonet za ciekawe też mają już swój box na głównej koło newsów. To z takich już widocznych rzeczy, teraz siedzimy w kodzie i trzeba trochę usprawnić pracę systemu.

Do poniedziałku planujemy jeszcze parę rzeczy uruchomić, np zwiększyć pole z treścią news-a, możliwość dodawania filmików z innych serwisów niż YT. Kilka też nowych form reklamowych się szykuj, mało natrętnych czy inwazyjnych działających trochę jak OknoAd. Zainteresowani napewno się dowiedzą o ich możliwościach :)

W dalszych planach rozwój, rozwój... no i rozwój.

Czekam na sugestie czy rzeczy, które nie dzialają Wam na oknonecie, a których ja może nic nie wiem po prostu.

Komentarze

CytujPaweł Pietruczanis, Poniedziałek, 31 stycznia 2011
O, i pojawił się temat na zamówienie. Wczoraj myślałem jakby to zrobić, by moje uwagi trafiły w dobre ręce i proszę - jest. Mam "problem" z komentarzami. Ich ilość ( i jakość) w przypadku "zbitych okien" przerosła moje oczekiwania. Czasem chciałbym wyrzucił większość i to wcale nie tylko te nieprzychylne. Moim zdaniem za łatwo jest komentować wpisy przypadkowym osobom. Przecież nawet na forum się pisze bez zalowania. Ta świadomość, że trzeba wpisać swój stały login, przejść jakąś minimalną weryfikację sprawia, że człowiek dłużej pomyśli nad literkami, które wystuka na swojej klawiaturze. Z drugiej strony blogi dopiero znajdują swoje miejsce w naszej branży i każdy komentarz jest mile widziany, bo rozkręca ten kanał komunikacji. Ale w przypadku "zbitych okien" chciałbym dołożyć możliwość komentowania tylko dla zalogowanych...
CytujAndrzej Parzonka, Poniedziałek, 31 stycznia 2011
Właśnie wczoraj pracowaliśmy nad taką opcję, że właściciel bloga może wybrać, czy niezalogowani mogą dodawać komentarze. Teoretycznie już jest, ale muszę to sprawdzić. Panie Pawle podeślę na maila informację, gdzie i jak zmienić tę opcję.
CytujAndrzej Parzonka, Poniedziałek, 31 stycznia 2011
Witam, opcję kto może dodawać komentarze, można ustawiać osobno pod każdym swoim wpisem. W tej chwili może Pan też wybrać taką opcję, dla już wcześniej dodanych wpisów w panelu zarządzania blogiem/twoje wpisy/edytuj wybrany - opcja jest na samym dole.
Cytujjoł, Środa, 23 lutego 2011
wszystko fajnie, pięknie ale przydałoby się aby redaktorzy tego portalu poszperali trochę i przekazali trochę danych nt firmy Urzędowski. Zle się w niej dzieje i myślę że jest dużo informacji do wytropienia i przekazania. Podzielacie zdanie??
Cytuj, Środa, 23 lutego 2011
zapraszam na - http://www.oknonet.pl/szukaj/artykuly/query,urz*C4*99dowski.html trochę o firmie Urzędowski na naszym portalu