Blogi Oknonet.pl

Kolejny koniec roku.

Czwartek, 11 stycznia 2018

Nie pisałem ostatnio za dużo. Kolejny sezon dał mi się we znaki. Obroty się utrzymują na stałym poziomie od lat. Więcej nie jestem w stanie przerobić. A mógłbym. Świadomie odrzucam większość nienormalnych wycen. Po prostu nie dajemy rady i tyle. Nie wszystko da się logistycznie ogarnąć. Trzeba mieć minimum trzech ludzi do stałej dyspozycji i zasuwać. A na to nie jestem gotowy, chociaż.. pewne uwarunkowania mnie w tym kierunku pchają a i gabaryty okienne za 2 tys dziennie przeniesie mini żuraw (tak na marginesie: konkurencja firm oferujących tą usługę się rozwija, a ceny rosną :D To wbrew prawom ekonomi? A może to popyt rośnie szybciej..

Wracając do tematu: zamykam swój rok optymistycznie, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Dopilnowałem każdej budowy. Na każdej byłem i pracowałem. Może parę spraw serwisowych zawaliłem – za dużo na siebie biorę i obiecuję więcej niż mogę. Szczególnie tych pogwarancyjnych ...

Z dostawców: Urzędowski – trzyma poziom. Szkoda, że rynek drewna się w Polsce kurczy. Vetrex – rozwój. Krispol – wykonuje mrówczą robotę i przyznaję – są mi coraz swoim wizerunkiem. Cal – są wzorem. DW Domel – jako dystrybutor drzwi jest dla mnie numerem jeden i nawet nie widać nikogo kto by im mógł zagrażać..

Dziękuję Wam wszystkim. Za kolejny, udany rok. Za poczucie satysfakcji, Tak trzymać! 

Skomentuj / Zobacz komentarze