Blogi Oknonet.pl

Półroczny przegląd imprez.

Środa, 5 sierpnia 2015

Pewnie bywacie na imprezkach firmowych. Okres wiosenny był szczególnie obfity w te tematy..

I ja w tym roku zaliczyłem parę miejsc. Zwykle zaczyna się na targach. Ogólnopolska Budma to okazja do spotkań przy kawie i drinku (o ile ktoś się na to nastawia?). Co ważniejsi mogą się załapać na jakąś imprezkę po godzinach... Targi mniejsze – to oczywiście spotkanie z najważniejszymi partnerami w regionie.

A co mnie spotkało w tym roku? Jest co wspominać.

Nowy Urzędowski. Już nie zastaw się a postaw się jak dawniej bywało. Nic na pokaz. Hotel dobry – cena zaproponowana przez zapraszającego bardzo niska jak na ten standard. Ale... za nocleg trzeba sobie samemu zapłacić. Kolacja? Ok, bez fajerwerków i nie do rana jak dawniej. Chyba czas się przyzwyczaić. Idzie nowe, racjonalne. Nie krytykuję. Popieram w duchu, a już na pewno rozumiem intencje. Ja doskonale wiem że za spotkania dilerów na Malcie czy w Kenii, o których się słyszy płacą klienci..

Vetrex – jak zawsze z klasą. Oczywiście bez przesady, ale to naprawdę wysoki poziom. Na pewno taki, na jaki sam bym sobie nie pozwolił.. Byłem drugi raz, gdzieś tam na końcu sali, ale i tak zadowolony:) Dziękuję.

Za to największe zaskoczenie? Imprezka (oczywiście to tylko dodatek do szkolenia produktowego) hurtownika drzwi. Przyjemne miejsce na Mazurach. Część praktyczna, potem towarzyska. Pełne zaopatrzenie, wszyscy pracownicy firmy dostępni, wyluzowani. Tp sprzyja zaciskaniu więzi. Bardzo miło. Można poznać parę ważnych osób z firm, np. szefów firmy Wikęd. Naprawdę klasa. I bardzo miłe zaskoczenie, szczególnie gdy po kilku dniach zadzwoniła właścicielka z podziękowaniem za obecność.. to ja dziękuję pani Elu. Dziękuję Dw Domel, dziękuję Wikęd. Potwierdziliście, że dokonałem właściwych wyborów:)

Skomentuj / Zobacz komentarze