Blogi Oknonet.pl

Nowy Urzędowski!

Poniedziałek, 26 stycznia 2015

Ech... Co by nie mówić: z tą firmą nie jest nudo.

Koniec listopada przyniósł sensację. Bez rozpisywania się: powiem tylko, że fabryka przeszła w nowe ręce. Stało się to, co kiedyś wydawało się nierealnym scenariuszem. Tak po prostu. Nie ważne kulisy, przyczyny itd. Teraz liczy się już tylko przyszłość.

Najważniejsze i najmilsze co wyszło: stara kadra, czyli trzon każdej firmy przyszła do pracy już następnego dnia. Okazali lojalność firmie, a nie osobie.. Czyli pierwszy kamień z serca. Od ręki ruszyła produkcja.

Trochę niepewności zostało. Sprawa serwisu – kulejąca strona starej firmy mógł stać się świetną kartą przetargową. Ale tej szansy jeszcze nie wykorzystano.

Nowi właściciele od razu dostali spory kredyt zaufania. Szkoda, że on stopniał w pierwszych tygodniach „transformacji”. No cóż, mają kasę, więc kredytu pewnie nie potrzebują...

Zastanawiam się tylko na ile tej firmie wystarczy nutki geniuszu, który dawał swojej ofercie Janusz Urzędowski... 

Skomentuj / Zobacz komentarze

Koniec roku..znowu..

Piątek, 9 stycznia 2015

Nareszcie mam chwilę by pozaglądać tu i ówdzie. Remanent za mną (u mnie zawsze na plusie, bo kto ma niby mi wyznacząc granicę;). 

Podsumowanie wyjdzie u księgowej. Roboty bylo od cholery, ale kasy z tego nie widać, więc chyba dawałem za duże rabaty. Poziom sprzedaży podobny od paru lat.

Teraz będę tu wrzucał to coś co chwilę, bo popisywałem, ale nie było czasu na publikację... 

Skomentuj / Zobacz komentarze