Blogi Oknonet.pl

Polecam okna Vetrex

Czwartek, 20 marca 2014

 

Od dawna przymierzałem się do tego tematu: POLECAM VETREX. Nie tylko ich okna, bo to robię na co dzień w swoim biurze czy na forach, gdy zdezorientowani klienci szukają dobrego dostawcy..

Pewnie w kategoriach agresywnego handlu nie jest najlepiej, bo aż tak się nie narzucam. W końcu z powodu pewnego typu zaufania społeczności, w której funkcjonuję mi nie wypada tak wyskakiwać z reklamą. Ale za to gdy pojawi się fałszywe lub błędne oskarżenie – zawsze się odzywam.

Dziś jednak chciałem polecić Wam – branżowcom – podjęcie współpracy z tą firmą. Tak jak blisko 10 lat temu napisałem, ze Jezierski to świetna marka, super ludzie, to tak dziś to samo mogę powiedzieć o Vetrexie. Mi zarekomendowali ich znajomi – m.in.: p. Wiesław z Elkopu w Białymstoku - on ciągle sprzedaje te okna – a więc o czymś to świadczy.

Kiedyś zdarzyło mi się napisać – Vetrex to ludzie-roboty, zaprogramowani do wykonywania swojej pracy ludzie. Maksymalnie skoncentrowani na celu. Czy to źle? Są z tego same zalety.

Okna schodzą szybko i terminowo a do tego ich jakość jest bez zarzutu. Ludzie kompetentni (od biura po kierowców). Myślą za dilera, zanim wyślą towar ważący pół tony i sami zadzwonią z pytaniem, czy na pewno chcę mieć to oszklone. Materiały na poziomie – szczególnie w ostatnich czasach, kiedy do serca wzięli sobie marketing techniczny promowany przez Oknotest. Muszę przyznać, że świetnie wykorzystali sytuacje i dobrze ulokowali na rynku okien Premium. Oczywiście są też drobne aspekty nad którymi powinni popracować, ale ja wychodzę z założenia, że nikt nie jest idealny i na tle rynku wypadają bardzo dobrze.

I warto z nimi współpracować, bo to uczciwa oferta. Z perspektywy klienta – tym bardziej. Warte swojej ceny.

Z czystym sercem mogę powiedzieć – polecam (ale pamiętajcie, że w Siedlcach sprzedaje ich już dobra firma – alterdom.pl ) ;)

Skomentuj / Zobacz komentarze