Blogi Oknonet.pl

Najlepszy okienny fanpage na Facebooku?

Czwartek, 28 marca 2013

Ostatnio zaskoczyła mnie informacja, że w naszym kraju jest już ok 10 milionów kont na Facebooku. Dużo. Więc sam też dorzuciłem kolejne. Firmowe. Prawdę mówiąc nie czułem takiej wewnętrznej potrzeby, bo zwyczajnie nie miałem na nią żadnego pomysłu. Ale zewsząd pojawiały się głosy, że z fanpejdżem jak ze stroną internetową, czyli nie masz = nie istniejesz. Tylko że to wszystko uznałem za wyolbrzymione.

Może przez fakt, że sam fejsa nie używałem w jakimś szerszym zakresie. Może to sprawa wieku, może najbliższego otoczenia. No i w końcu liderzy naszej okiennej branży też mnie tam /jeszcze/ nie przyciągnęły. A wiadomo, że przykład idzie z góry.

Jednak stało się. Założyłem „stronę” swojej działalności. Bez celu.. a może przez fakt, że dość łatwo ulegam presji otoczenia. Uznałem że wypada. W imię zasady wyróżnij się, albo zgiń. Jakąś koncepcję już mam, ale znowu się okazuje, że nie jest to kierunek komercyjny. Może właśnie takie poplątanie pasji z rzeczywistą ofertą będzie tym właściwym trafieniem?

Kto wie. A teraz pytanie: pomożecie i podpowiecie co zrobić?

Póki co można mnie znaleźć tu:

http://www.facebook.com/#!/pages/Alter-Dom/367368956703658

Na ile się zorientowałem, trzeba zyskać parę „lajków” by mieć przywilej do poprawienia adresu... Prawda?

Ps. Jak zwykle śledzę swoje statystyki i już jakieś wejścia miałem, ale najbardziej mnie zaskoczyły wyniki wyszukiwania pewnej mniej znanej zachodniej wyszukiwarki: na hasło „alterdom siedlce” strona na facebooku – mimo że świeżynka - była w wynikach na drugim miejscu. Czyli warto...

Skomentuj / Zobacz komentarze