Blogi Oknonet.pl

Jak dobra firma to.. Krispol

Piątek, 17 listopada 2017

Kolejna pochwała. Nie myślcie że to hurt. Po prostu Krispol od dawna na nią zasługuje i już kilka razy się do tego przybierałem. 

Raz. Za przedstawicieli. Karol, który do mnie przyjeżdżał przez lata bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę i jego następca musi stawać na głowie by mu dorównać. Ale stara się i jest blisko do osiągnięcia ideału wyznaczonego przez poprzednika - a może tylko ja nie mam teraz tylu okazji do rozmów, bo w tym sezonie ciężko było mnie złapać w biurze..  Tak czy inaczej - bardzo sobie cenię dostępność fabryki i to każym szczeblu.  

Dwa. Znowu kontakt. Infolinia. Chyba po raz drugi miałem okazję z niej skorzystać. Wyjątkowo nietypowy automat (przemysłowy a tego staramy się nie robić) i awaria. Co z tego że rok po upływie gwarancji. Przy małej pomocy ludzi w fabryce udało się zdiagnozować usterkę, która okazała się pierdołą ale tak czy inaczej - zajęła nam kilkanaście minut rozmowy. Bardzo dziękuję człowiekowi z działu technicznemu za cierpliwość, fachowość i chęć pomocy. Jesteście wielcy!

Trzy. Produkt.  Nie miałem okazji do szerszego sprawdzenia współpracy z innymi producentami bram. Nie było takiej potrzeby. Na Krispol nie mogę narzekać. Do tego dobre otoczenie marketingowe. Krócej się nie da.. 

I tyle..  

Kto następny do chwalenia?  

Komentarze