Blogi Oknonet.pl

Nowy cennik

Wtorek, 31 stycznia 2017

Początek roku, nowy cennik. Okazja do wprowadzenia podwyżki czy nowości. Cóż – to normalne...

Więc w czym rzecz skoro nie chcę przekuwać tego w komunikat marketingowy: „kupujcie bo będzie drożej”? Chodzi o normalność, która występuje teraz tak rzadko, że każde jej przejawy trzeba świętować.

Dostałem info z CAL`a. Zmiany. Obniżki, korekty, rozszerzenia oferty. Więc co chcę powiedzieć?

Że nowy cennik został zaanonsowany odpowiednim pismem. Szczegółowo, punkt po punkcie opisane co i jak się zmienia. Bez żadnej ściemy. Miłe obniżki (nawet 10%), jakieś zwyżki. Chlubne wyjątki.. i żadnej ściemy. Elokwentnego budowania nastroju. Uderzania w wysokie nuty i owijania w bawełnę po to by udawać jakieś cudowne cele.

Jest prosto, czysto, oczywiście. Z klasą! Może wiedzą, że ich partnerzy też są na poziomie i nie lubią być traktowani jak mięso do faszerowania..

Dlatego tak cenię sobie firmę CAL...

Ps. Właściwie to od bardzo dawna chciałem napisać o innej firmie, która co kwartał przysyłała nowy katalog drzwi i ani be, ani me.. i weź tu człowieku szukaj, czy coś się zmieniło.. ale nigdy nie wystarczyło mi sił, by wyrzucić z siebie sam hejt.. 

Ps. 2 – Właśnie przyszło pismo z kolejnej firmy.. „.. tra ta tata.. przedłużamy promocję... tra ta lata..” Czytam warunki: „Utrzymujemy 2% rabatu zimowego.... Rabat skonto ulega zmniejszeniu z 4 na 2%...” No k... mać! Kto lubi być traktowany jak idiota!???? Ludzie, uczcie się od CALA!

Komentarze