Blogi Oknonet.pl

Najlepsze rabaty na zimowe okna!

Czwartek, 17 listopada 2016

Zaczęło się. Licytacja kto da więcej. Zawsze uważam, że pierwsi są podejrzani. Promocja zimowa we wrześniu kojarzy mi się z widmem bankructwa. Tak tak, pamiętam taką firmę parę lat temu..

A w tym roku? Pierwszy z zimową promocją już w październiku w mojej skrzynce wylądował Adams. 7% na wszystko (mogę się mylić – nie wczytałem się aż tak w warunki). Ciekawe.. tylko szkoda że ciągle mam inny nr jeden..

Ostatnio widzę reklamę Oknoplast – 46% rabatu. Skromne 4% które przysłał Vetrex wygląda mizernie. Sprzątając skrzynkę trafiam na świeżą reklamę ABM 8%! No proszę! Lepiej niż pozostali. Ale zaraz.. czytam gwiazdkę – nie łączy się ze standardowym 3% za pełną wpłatę. Czyli realnie 5%. Więc jeśli policzę w Vetrexie 4+4 to też wyjdzie niemal tak samo. Coś ktoś z tego łapie? Tak? No bo my jesteśmy stare wilki. A co ma powiedzieć klient, który kupuje pierwsze, może drugie okna w życiu? Zorientuje się? Nie sądzę. Grunt by uwierzył, że jest okazja. Tylko szkoda, że nie zawsze jest ona aż tak wyraźna. Ale od czego jest dobry doradca?


Komentarze