Blogi Oknonet.pl

Polecam okna Vetrex

Czwartek, 20 marca 2014

 

Od dawna przymierzałem się do tego tematu: POLECAM VETREX. Nie tylko ich okna, bo to robię na co dzień w swoim biurze czy na forach, gdy zdezorientowani klienci szukają dobrego dostawcy..

Pewnie w kategoriach agresywnego handlu nie jest najlepiej, bo aż tak się nie narzucam. W końcu z powodu pewnego typu zaufania społeczności, w której funkcjonuję mi nie wypada tak wyskakiwać z reklamą. Ale za to gdy pojawi się fałszywe lub błędne oskarżenie – zawsze się odzywam.

Dziś jednak chciałem polecić Wam – branżowcom – podjęcie współpracy z tą firmą. Tak jak blisko 10 lat temu napisałem, ze Jezierski to świetna marka, super ludzie, to tak dziś to samo mogę powiedzieć o Vetrexie. Mi zarekomendowali ich znajomi – m.in.: p. Wiesław z Elkopu w Białymstoku - on ciągle sprzedaje te okna – a więc o czymś to świadczy.

Kiedyś zdarzyło mi się napisać – Vetrex to ludzie-roboty, zaprogramowani do wykonywania swojej pracy ludzie. Maksymalnie skoncentrowani na celu. Czy to źle? Są z tego same zalety.

Okna schodzą szybko i terminowo a do tego ich jakość jest bez zarzutu. Ludzie kompetentni (od biura po kierowców). Myślą za dilera, zanim wyślą towar ważący pół tony i sami zadzwonią z pytaniem, czy na pewno chcę mieć to oszklone. Materiały na poziomie – szczególnie w ostatnich czasach, kiedy do serca wzięli sobie marketing techniczny promowany przez Oknotest. Muszę przyznać, że świetnie wykorzystali sytuacje i dobrze ulokowali na rynku okien Premium. Oczywiście są też drobne aspekty nad którymi powinni popracować, ale ja wychodzę z założenia, że nikt nie jest idealny i na tle rynku wypadają bardzo dobrze.

I warto z nimi współpracować, bo to uczciwa oferta. Z perspektywy klienta – tym bardziej. Warte swojej ceny.

Z czystym sercem mogę powiedzieć – polecam (ale pamiętajcie, że w Siedlcach sprzedaje ich już dobra firma – alterdom.pl ) ;)

Komentarze

Cytujxyz, Czwartek, 17 kwietnia 2014
ale słodzisz ! większego rabatu nie dostaniesz : )
Cytujxyz, Czwartek, 17 kwietnia 2014
ale słodzisz ! większego rabatu nie dostaniesz : )
CytujPaweł Pietruczanis, Środa, 23 kwietnia 2014
Haha, skoro tak mówisz to wierzę. Ale zdania nie zmieniam. Nie mam zwyczaju kasować swoich wypowiedzi. Jeśli zbierze się dość minusów to też się nimi podzielę.
CytujPiotr G, Środa, 20 sierpnia 2014
Paweł, jak tam Vetrex po sprzedaży francuzom, dalej twierdzisz, że jest ok ?
CytujPaweł Pietruczanis, Sobota, 17 stycznia 2015
Paweł, jak tam Vetrex po sprzedaży francuzom, dalej twierdzisz, że jest ok ?
Cześć, aż sam nie mogę uwierzyć, że przez pół roku nie mogłem znaleźć chwili by odpowiedzieć na to pytanie.. Po prostu tyle się działo, m.in. za sprawą dużego popytu na Vetrex. Pierwszy rok, gdzie długość sezonu dała mi się we znaki, bo było co robić. A do sedna? Dla mnie kompletnie nic się nie zmieniło. Żeby nie informacje medialne, to bym nawet nie zauważył że zmienił się właściciel. Nawet o tym zapomniałem, a to chyba najlepiej dowodzi tego, co mówię.