| Wyświetleń:768

Nowości Rolf Kuhn GmbH w ofercie firmy Gaber-Plus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wychodząc naprzeciw życzeniom klientów Rolf Kuhn GmbH opracował nową, czarną wersję swojej taśmy izolacyjnej do przeszklenia Kerafix 2000 Black. Jednak to nie koniec nowości jakie przygotowała firma.

Dzięki Kerafix 2000 Black doskonałe właściwości, takie jak niepalność w klasie B1 oraz B2, odporność termiczna do 1100°C oraz brak rakotwórczych włókien ceramicznych, łączą się z lepszym designem. Czarny kolor sprawia, że taśma nie jest już tak widoczna w przeszkleniu - mówi Łukasz Noryński z firmy Gaber-Plus. 

Kerafix 2000 Premium 

Kolejnym udogodnieniem, potwierdzającym ciągłe udoskonalanie produktów Rolf Kuhn GmbH, jest taśma izolacyjna Kerafix 2000 Premium. 

Dotychczas aby przykleić taśmę izolacyjną do przeszklenia należało wpierw oderwać taśmę zabezpieczającą klej. Kerafix 2000 Premium nie ma taśmy zabezpieczającej, której rolę spełnia teraz sama taśma izolacyjna, którą po prostu odwijając przykleja się do powierzchni roboczej. Jest to o wiele wygodniejsze, szybsze i wydajniejsze rozwiązanie - dodaje Łukasz Noryński

Kerafix Everseal 

Kolejną nowością w firmie Rolf Kuhn GmbH jest Kerafix Everseal - elastyczna uszczelka profilowa zawierająca materiał przeciwpożarowy na bazie grafitu. Materiał pęcznieje pod wpływem rosnącej temperatury, tworząc zwarty popiół zamykający połączenie gdzie zastosowano uszczelkę. 

Reklama

Dodatkowo uszczelka posiada elastyczną i funkcjonalną część w formie wyprofilowanej krawędzi. Obie części – materiał przeciwpożarowy oraz wyprofilowana krawędź, są koekstrudowane. Produkt dostępny jest w różnych kształtach (również zgodnie z projektem klienta) oraz kolorach.

Warto przypomnieć, ze Gaber-Plus jest wyłącznym przedstawicielem firmy Rolf Kuhn GmbH na polskim rynku.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Automatyzacja linii do anodowania w firmie Effector S.A.

Automatyzacja linii do anodowania w firmie Effector S.A.

Przedmiotem prowadzonych inwestycji w spółce Effector...

VEYNA INDIVIDUAL – nowa paleta kolorów z wyczuwalną strukturą

VEYNA INDIVIDUAL – nowa paleta kolorów z wyczuwalną strukturą

Nowe kolory charakteryzują się ciekawą strukturą...

Move – jeden system, wiele możliwości

Move – jeden system, wiele możliwości

MACO i HAUTAU łączą kompetencje, by zaprezentować...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria