| Wyświetleń:3533

BUDMA 2021. Międzynarodowa oferta nowości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Przed nami 30, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które tym razem odbędą się wraz z Targami Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech. Oba wydarzenia zaplanowane są na 2-5 lutego 2021 w Poznaniu. 


Przygotowania do targów realizujemy zgodnie z planem i co do zasady nie różnią się one od poprzednich ich edycji. Obecnie jesteśmy na etapie przyjmowania zgłoszeń kolejnych firm i wstępnego lokalizowania ich ekspozycji w pawilonach MTP. Do końca września swój udział w BUDMIE zgłosiło ponad 200 firm z kilkunastu krajów, m.in. z Austrii, Belgii, Białorusi, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji czy Ukrainy. Każdego dnia do tego znakomitego grona dołączają kolejni producenci – mówi dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski, i dodaje – Przyszło nam zmierzyć się z czasami, w których musimy szukać specjalnych rozwiązań. Tak też postrzegamy targi BUDMA, które w dużej mierze odbędą się na zasadach, które znamy z przeszłości, ale „wzbogacone” o nowe standardy bezpieczeństwa. Zachowanie dystansu nie oznacza braku możliwości spotykania się, rozmowy czy wymiany poglądów, a jedynie innego do nich podejścia.


Przyszłoroczne targi BUDMA będą ofertą producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych z całego przekroju branży. Ekspozycja ma być podzielona na odpowiednie salony tematyczne, a zobaczymy m.in.:

» Salon Stolarki Budowlanej
» Salon Dachów, Akcesoriów i Sprzętu Dekarskiego
» Salon Ścian, Stropów i Posadzek
» Salon Systemów Wykończeniowych i Architektury Miejskiej
» Salon Narzędzi, Elementów Mocujących i Wyrobów Metalowych
» Salon Pomocniczego Sprzętu Budowlanego
» Salon Maszyn, Rusztowań, Szalunków i Wyposażenia Placu Budowy
» Salon Konstrukcji Stalowych i Gotowych Systemów Budowlanych
» Salon Ekotrendów i Energii w Budownictwie. 

Szeroki zakres ekspozycji uzupełnią ciekawe wydarzenia. Czeka nas między innymi kolejna odsłona Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future z udziałem ekspertów, przedstawicieli instytucji rządowych i sektora prywatnego. Tematykę związaną z otaczającą nas przestrzenią poruszy Forum Designu i Architektury D&A, a hasłem przewodnim przyszłorocznej edycji jest „Sumienie detalu”. Rozmawiać będziemy zatem o wpływie detalu architektonicznego na samopoczucie, wydajność i zdolności intelektualne człowieka. 

W jaki sposób prawidłowo zamontować elementy stolarki budowlanej, jakie narzędzia będą nam przydatne, jakich technik należy użyć – dowiemy się w specjalnej strefie Związku Polskie Okna i Drzwi. Dekarze będą rywalizować w przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Mistrzostwach oraz testować akcesoria w tzw. „pawilonie dachowym”. Swoje mistrzowskie umiejętności zaprezentują również parkieciarze zrzeszeni w Stowarzyszeniu Parkieciarze Polscy. Partnerzy BUDMY stworzą fachowcom niepowtarzalną okazję do przetestowania narzędzi, elektronarzędzi i wielu materiałów budowlanych – wszystko w interaktywnej Strefie Testów, którą zorganizuje Grupa Prace Wykończeniowe. 
 

Z dużym zaangażowaniem przygotowujemy targi BUDMA 2021 – to będzie już 30 spotkanie całej branży budowlanej w Poznaniu. Tym bardziej serdecznie zapraszam do udziału w nich. Jestem przekonany, że rozmowy przeprowadzone podczas targów pozwolą optymistycznie spojrzeć na przyszłość i dalszy rozwój całego sektora. Jako organizator ponownie dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w Poznaniu był satysfakcjonujący, pełen owocnych spotkań oraz bezpieczny – podkreśla Dariusz Muślewski.   

Przyszłorocznej BUDMIE towarzyszyć będą targi WinDoor-tech, które kompleksowo zaprezentują maszyny, komponenty i całe linie technologiczne wykorzystywane przy produkcji stolarki budowlanej. To będzie znakomita okazja, aby na żywo przekonać się o zaletach prezentowanych przez producentów rozwiązań, a także zobaczyć maszyny w akcji. 

» Targi BUDMA oraz Targi WinDoor-tech: 2-5 lutego 2021r., Poznań


#BUDMA, #BUDMA2021, #WinDoorTech, #targi, #Poznań

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Roto Holding AG ze wzrostem – dobra kondycja mimo pandemii

Roto Holding AG ze wzrostem – dobra kondycja mimo pandemii

Grupa Roto zwiększyła globalną sprzedaż i zyski o ok...

Green Hall 3 łączy w sobie zrównoważony rozwój i nowoczesną technologię

Green Hall 3 łączy w sobie zrównoważony rozwój i nowoczesną technologię

Ten wyjątkowy budynek technologiczny, znajdujący się w...

Pałac Kultury i Nauki z nowymi okuciami marki SIEGENIA

Pałac Kultury i Nauki z nowymi okuciami marki SIEGENIA

Inwestycja, prowadzona pod nadzorem konserwatora...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria